DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník zárubne 180-220 mm 90 severný orech
Nastaviteľný nosník zárubne 180-220 mm 90 severný orech
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník zárubne 180-220 mm 90 severný orech3-7 dní49,91 €40,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Severný orech nastaviteľný nosník zárubne je možnosťou pre ľudí, ktorí majú radi tmavé dvere. Nosník slúži na ukončenie otvoru určeného na montáž dverného krídla. Trám chráni stenu a zlepšuje estetiku celého vstupu. Model je vyrobený z MDF a povrchovej fólie, vďaka čomu je odolný a odolný voči poškodeniu.
Vlastnosti a výhody
Nastaviteľný nosník zárubne 180-220 mm 90 severný orech je prvkom dverového stolárstva používaného v stavebníctve. Nosník je súčasťou rámovej konštrukcie. Produkt umožňuje vytvoriť estetický rám pre otvor určený na montáž dverí. Tmavá farba dyhy vyzerá dobre v interiéroch rôznych typov. Severný orech nastaviteľný nosník zárubne sa vyznačuje solídnym spracovaním. Model je vyrobený z MDF a povrchovej fólie. Použitie odolných materiálov robí nosník odolný voči poškodeniu. Okrem toho možnosť nastavenia uľahčuje inštaláciu nosníka - môžete ho prispôsobiť stene. Rozsah nastavenia je 180-220 mm. Nosník je určený pre dvere veľkosti 90. V našej ponuke sú aj nosníky prispôsobené na dvere iných rozmerov.
- Trvanlivý a odolný voči poškodeniu
- Umožňuje estetické orámovanie dverného otvoru
- Atraktívna farba dyhy
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 106 cm |
| Hrúbka rámu | 69 mm |
| Hrúbka produktu | 69 mm |
| Maximálna šírka dverí | 900 mm |
| šírka (cm) | 21,5 cm |
| Šírka rámu | 212 mm |
| výška (cm) | 10,5 cm |
| Výška rámu | 1042 mm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 180 - 220 mm |
| Hmotnosť (kg) | 4 kg |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Severný orech |
| Materiál | Drevovláknitá doska strednej hustoty (MDF) pokrytá fóliou |
| Nastaviteľné | Nastaviteľné |
| Kód produktu | 5908443084272 |

1850 + recenzí








