DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník zárubne 180-220 mm 90 sivý dub
Nastaviteľný nosník zárubne 180-220 mm 90 sivý dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník zárubne 180-220 mm 90 sivý dub3-7 dní49,91 €40,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nastaviteľný nosník zárubne z dubového dreva je jednoduchý a funkčný dokončovací prvok. Jeho inštalácia nezaberie veľa času a umožní vám vytvoriť estetické orámovanie dverného otvoru. Výhodou je nadčasový dizajn nosníka. V predajni Castorama nájdete aj mnoho ďalších možností trámov, z ktorých si vytvoríte pevnú zárubňu.
Vlastnosti a výhody
Nastaviteľný nosník zárubne 180-220 mm 90 dub šedý je štandardným prvkom interiérového dizajnu. Využije sa pri výrobe dverového stolárstva. Môžete z nej vyrobiť pevnú a estetickú zárubňu. Nastaviteľný nosník zárubne z dubového dreva je možné rozšíriť o štyri centimetre, takže ho prispôsobíte aj veľmi neštandardným rozmerom stien. Výrobok je vyrobený z kvalitných materiálov - MDF doska a povrchová fólia. Dyha použitá na povrchu trámu ovplyvňuje nielen dizajn, ale zároveň chráni podklad pred poškodením. Konštrukčný prvok je odolný voči mechanickému poškodeniu. Veľmi jednoducho sa skladá. V našej predajni nájdete sivé dubové trámy v rôznych veľkostiach.
- Trvanlivý a odolný voči poškodeniu
- Umožňuje estetické orámovanie dverného otvoru
- Atraktívna farba dyhy
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
- Veľkosť dverí: 90
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 106 cm |
| Hrúbka rámu | 69 mm |
| Hrúbka produktu | 69 mm |
| šírka (cm) | 21,5 cm |
| Šírka rámu | 212 mm |
| výška (cm) | 10,5 cm |
| Výška rámu | 1042 mm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 180 - 220 mm |
| Hmotnosť (kg) | 4 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Dub sivý |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Kompatibilita | Veľkosť dverí: 90 |
| Nastaviteľné | Nastaviteľné |
| Kód produktu | 5908443086795 |

1850 + recenzí








