DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník zárubne 220-240 mm 60 dub šedý
Nastaviteľný nosník zárubne 220-240 mm 60 dub šedý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník zárubne 220-240 mm 60 dub šedý3-7 dní49,91 €40,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nastaviteľný nosník zárubne z dubového dreva sa bude hodiť pri dokončovaní otvárania dverí. Nosník kombinovaný so základňou rámu tvorí rám dverného krídla. Na výrobu nosníka boli použité odolné materiály. Vyrobený z MDF a povrchovej fólie, prvok je odolný a esteticky príjemný. Vďaka nastaviteľnosti je prispôsobenie nosníka stene veľmi jednoduché.
Vlastnosti a výhody
Pri dokončovaní otvárania dverí sa oplatí venovať pozornosť dverným stolárskym prvkom, ako je nastaviteľný nosník zárubne 220-240 mm 60 dub sivý. Trám je nepostrádateľnou súčasťou zárubne. Výrobok ochráni stenu a dodá celku atraktívny vzhľad. Lúč vám umožní dokončiť stenu odolným a spoľahlivým spôsobom. Vďaka nastaviteľnosti je jednoduchšie ho pripevniť na stenu. Prezentovaný model je vyrobený z odolných materiálov. Použitie MDF a povrchovej fólie robí trám odolný a odolný voči poškodeniu. Esteticky pôsobí dyha v odtieni sivý dub. Model pôsobí elegantne a vkusne. Nastaviteľný nosník zárubne dub šedý je určený pre dvere veľkosti 60. V našom sortimente nájdete aj ďalšie varianty nosníkov.
- Trvanlivý a odolný voči poškodeniu
- Umožňuje estetické orámovanie dverného otvoru
- Atraktívna farba dyhy
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 106 cm |
| Hrúbka rámu | 69 mm |
| Hrúbka produktu | 69 mm |
| Maximálna šírka dverí | 600 mm |
| šírka (cm) | 11,7 cm |
| Šírka rámu | 252 mm |
| výška (cm) | 10,5 cm |
| Výška rámu | 742 mm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 220 - 240 mm |
| Hmotnosť (kg) | 3,3 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Dub sivý |
| Materiál | Drevovláknitá doska strednej hustoty (MDF) pokrytá fóliou |
| Nastaviteľné | Nastaviteľné |
| Kód produktu | 5907539303716 |

1850 + recenzí








