DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník zárubne 220-240 mm 60 severný orech
Nastaviteľný nosník zárubne 220-240 mm 60 severný orech
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník zárubne 220-240 mm 60 severný orech3-7 dní49,91 €40,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Severný orech nastaviteľný nosník zárubne je prvkom, ktorý tvorí zárubňu. V kombinácii so základňou rámu vám nosník umožňuje dokončiť otváranie dverí. Vďaka rámu pôsobí vstup do miestnosti esteticky. Odolný voči poškodeniu, nosník je vyrobený z odolných materiálov, ako je MDF a povrchová fólia.
Vlastnosti a výhody
Nastaviteľný nosník zárubne 220-240 mm 60 severný orech je súčasťou zárubne. Trám spojený so základňou vytvára zárubňu. Jeho použitie umožňuje esteticky dokončiť otváranie dverí. Prvok priľne k stene a vďaka jeho úprave sa ľahko nastavuje. Nosník zárubne je vyrobený z odolných materiálov. Je vyrobený z MDF a povrchovej fólie. Vďaka tomu je odolný voči poškodeniu. Severný orech nastaviteľný nosník zárubne je v atraktívnej tmavej farbe. Farba dyhy umožňuje prispôsobiť trám k stenám v rôznych odtieňoch. Prezentovaný variant je určený pre veľkosti dverí 60. Naša predajňa ponúka modely vhodné aj pre iné veľkosti krídel dverí.
- Trvanlivý a odolný voči poškodeniu
- Umožňuje estetické orámovanie dverného otvoru
- Atraktívna farba dyhy
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 106 cm |
| Hrúbka rámu | 69 mm |
| Hrúbka produktu | 69 mm |
| Maximálna šírka dverí | 600 mm |
| šírka (cm) | 11,7 cm |
| Šírka rámu | 252 mm |
| výška (cm) | 10,5 cm |
| Výška rámu | 742 mm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 220 - 240 mm |
| Hmotnosť (kg) | 3,3 kg |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Severný orech |
| Materiál | Drevovláknitá doska strednej hustoty (MDF) pokrytá fóliou |
| Nastaviteľné | Nastaviteľné |
| Kód produktu | 5907539291600 |

1850 + recenzí








