DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník zárubne 220-240 mm 70 dub šedý
Nastaviteľný nosník zárubne 220-240 mm 70 dub šedý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník zárubne 220-240 mm 70 dub šedý3-7 dní49,91 €40,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nastaviteľný nosník zárubne z dubového dreva vám pomôže vytvoriť elegantnú povrchovú úpravu dverí. Nosník je komponentom zárubne - prvok slúži na orámovanie dverného otvoru. Estetický a odolný nosník zárubne je vyrobený z MDF a povrchovej fólie. Vďaka tomu je model odolný voči poškodeniu.
Vlastnosti a výhody
Na dokončenie otvoru dverí je použitý nastaviteľný nosník zárubne 220-240 mm 70 dub šedý. S jeho pomocou vytvoríte estetický rám vstupu. Nosník je súčasťou zárubne, známej aj ako rám. Prezentovaný model je nastaviteľný typ. Vďaka tomuto riešeniu je prispôsobenie trámu k stene jednoduchšie. Nastaviteľný nosník zárubne sivý dub je vyrobený z MDF a povrchovej fólie. Použité materiály sa vyznačujú vysokou odolnosťou. Vďaka ich použitiu je nosník odolný a odolný voči poškodeniu. Šedá dyha dodáva produktu atraktívny a elegantný vzhľad. Ponúkaný nosník je určený pre dvere veľkosti 70. V ponuke našej predajne sú aj modely prispôsobené iným rozmerom dverného krídla.
- Trvanlivý a odolný voči poškodeniu
- Umožňuje estetické orámovanie dverného otvoru
- Atraktívna farba dyhy
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 106 cm |
| Hrúbka rámu | 69 mm |
| Hrúbka produktu | 69 mm |
| Maximálna šírka dverí | 700 mm |
| šírka (cm) | 11,7 cm |
| Šírka rámu | 252 mm |
| výška (cm) | 10,5 cm |
| Výška rámu | 842 mm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 220 - 240 mm |
| Hmotnosť (kg) | 3,8 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Dub sivý |
| Materiál | Drevovláknitá doska strednej hustoty (MDF) pokrytá fóliou |
| Nastaviteľné | Nastaviteľné |
| Kód produktu | 5907539303808 |

1850 + recenzí








