DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník zárubne 220-240 mm 70 severný orech
Nastaviteľný nosník zárubne 220-240 mm 70 severný orech
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník zárubne 220-240 mm 70 severný orech3-7 dní49,91 €40,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nastaviteľný nosník zárubne z orecha sever vám umožní vytvoriť odolnú a dobre vyzerajúcu zárubňu. Odolný nosník v elegantnom odtieni orech je vyrobený z MDF a povrchovej fólie. Model je nielen estetický, ale aj praktický. Vďaka použitým materiálom je nosník odolný voči poškodeniu.
Vlastnosti a výhody
Nastaviteľný nosník zárubne 220-240 mm 70 orech severný je prvkom dverového stolárstva. Nosník je súčasťou zárubne. V kombinácii s rámovou základňou slúži na orámovanie dverného otvoru. Jeho použitie umožňuje esteticky dokončiť vstup do miestnosti. Ak je trám správne zladený s krídlom dverí, pomôže vytvoriť elegantný vchod. Prezentovaný model je nastaviteľný typ. Vďaka tomu ho ľahko pripevníte na stenu. Nosník je vyrobený z odolných materiálov - MDF a povrchovej fólie. Vďaka tomu je prvok trvácny a odolný voči poškodeniu. Ponúkaný nastaviteľný nosník zárubne orech sever je vhodný pre dvere veľkosti 70. V našej predajni nájdete aj nosníky prispôsobené na iné rozmery dverného krídla.
- Trvanlivý a odolný voči poškodeniu
- Umožňuje estetické orámovanie dverného otvoru
- Atraktívna farba dyhy
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 106 cm |
| Hrúbka rámu | 69 mm |
| Hrúbka produktu | 69 mm |
| Maximálna šírka dverí | 700 mm |
| šírka (cm) | 11,7 cm |
| Šírka rámu | 252 mm |
| výška (cm) | 10,5 cm |
| Výška rámu | 842 mm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 220 - 240 mm |
| Hmotnosť (kg) | 3,8 kg |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Severný orech |
| Materiál | Drevovláknitá doska strednej hustoty (MDF) pokrytá fóliou |
| Nastaviteľné | Nastaviteľné |
| Kód produktu | 5907539291686 |

1850 + recenzí








