DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník zárubne 220-240 mm 70 strieborný dub
Nastaviteľný nosník zárubne 220-240 mm 70 strieborný dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník zárubne 220-240 mm 70 strieborný dub3-7 dní49,91 €40,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Strieborný dubový nastaviteľný nosník zárubne slúži na orámovanie dverného otvoru. Nosník je konštrukčný prvok zárubne, známy aj ako rám. Jeho použitie umožňuje esteticky dokončiť vstup do miestnosti. Nastaviteľný model umožňuje prispôsobiť trám k stene, čím uľahčuje jeho inštaláciu.
Vlastnosti a výhody
Nastaviteľný nosník zárubne 220-240 mm Dub strieborný 70 je jednou z častí, ktoré tvoria zárubňu. Nosník umožňuje dokončiť otváranie dverí. Prvok chráni stenu a robí vchod dobre vyzerajúci. Lúč zvyšuje estetiku celej miestnosti. V kombinácii s ostatnými dielmi zárubne v rovnakej farbe vytvorí model vizuálne atraktívny celok. Strieborný dubový nastaviteľný nosník zárubne je vyrobený z odolných materiálov. Vďaka použitiu MDF a finálnej fólie je trám odolný a odolný voči poškodeniu. Nastaviteľnosť uľahčuje inštaláciu. Montáž nosníka na stenu je jednoduchá. Ponúkaný model je určený pre dvere veľkosti 70. V našej predajni nájdete nosníky aj s inými parametrami.
- Trvanlivý a odolný voči poškodeniu
- Umožňuje estetické orámovanie dverného otvoru
- Atraktívna farba dyhy
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
- Veľkosť dverí: 70
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 106 cm |
| Hrúbka rámu | 69 mm |
| Hrúbka produktu | 69 mm |
| šírka (cm) | 11,7 cm |
| Šírka rámu | 252 mm |
| výška (cm) | 10,5 cm |
| Výška rámu | 842 mm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 220 - 240 mm |
| Hmotnosť (kg) | 3,8 kg |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Kompatibilita | Veľkosť dverí: 70 |
| Nastaviteľné | Nastaviteľné |
| Kód produktu | 5907539361716 |

1850 + recenzí








