DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník zárubne 220-240 mm 80 dub šedý
Nastaviteľný nosník zárubne 220-240 mm 80 dub šedý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník zárubne 220-240 mm 80 dub šedý3-7 dní49,91 €40,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nastaviteľný nosník zárubne sivý dub je prvkom dverového stolárstva, ktorý sa vyznačuje estetickým vzhľadom a odolnosťou. Trám je vyrobený z odolných materiálov a je súčasťou zárubne. S ním môžete vytvoriť atraktívne vyzerajúcu zárubňu. Nastaviteľnosť uľahčuje pripevnenie nosníka k stene.
Vlastnosti a výhody
Nastaviteľný nosník zárubne 220-240 mm 80 dub šedý je jedným z prvkov zárubne. Spolu s rámovou základňou tvorí trám rám dverného otvoru. Použitie produktu umožňuje esteticky dokončiť stenu. Vhodne zladený trám zvyšuje atraktivitu celého dizajnu interiéru, nielen samotného vstupu. Prezentovaný model je v elegantnom sivom odtieni. Vďaka tomu pôsobí trám moderne a vkusne. A čo viac, je to aj praktické. Je vyrobený z MDF a povrchovej fólie. Použité materiály sa premietajú do vysokej pevnosti nosníka a robia ho odolným voči poškodeniu. Nosník je nastaviteľný, čo uľahčuje prispôsobenie sa stene. Nastaviteľný nosník zárubne sivý dub je určený pre dvere veľkosti 80.
- Trvanlivý a odolný voči poškodeniu
- Umožňuje estetické orámovanie dverného otvoru
- Atraktívna farba dyhy
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 106 cm |
| Hrúbka rámu | 69 mm |
| Hrúbka produktu | 69 mm |
| Maximálna šírka dverí | 800 mm |
| šírka (cm) | 11,7 cm |
| Šírka rámu | 252 mm |
| výška (cm) | 10,5 cm |
| Výška rámu | 942 mm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 220 - 240 mm |
| Hmotnosť (kg) | 4,1 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Dub sivý |
| Materiál | Drevovláknitá doska strednej hustoty (MDF) pokrytá fóliou |
| Nastaviteľné | Nastaviteľné |
| Kód produktu | 5907539303891 |

1850 + recenzí








