DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník zárubne 220-240 mm 80 severný orech
Nastaviteľný nosník zárubne 220-240 mm 80 severný orech
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník zárubne 220-240 mm 80 severný orech3-7 dní49,91 €40,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nastaviteľný nosník zárubne z orecha sever je vyrobený z odolných materiálov a spája funkčnosť a estetiku. Vyrobený z MDF a povrchovej fólie, nosník je odolný voči poškodeniu. Vďaka nastaviteľnosti je montáž prvku na stenu veľmi jednoduchá. Pomocou trámu vytvoríte elegantnú a odolnú povrchovú úpravu otvárania dverí.
Vlastnosti a výhody
Nastaviteľný nosník zárubne 220-240 mm 80 orech severný je prvok používaný na stavbu zárubne. Spolu s rámovou základňou tvorí trám rám dverného otvoru. Namontovaný na stenu, nosník umožňuje estetickú úpravu vchodu. Pri vhodne zvolenom dvernom krídle vám trám pomôže vytvoriť koherentné a elegantné usporiadanie. Tmavý odtieň dyhy umožňuje, aby výrobok ladil so stenami rôznych farieb. Ponúkaný model sa vyznačuje solídnym spracovaním. Je vyrobený z odolných materiálov, ako je MDF a fólia. Vďaka tomu je odolný voči poškodeniu. A čo viac, lúč je nastaviteľný. Toto riešenie uľahčuje montáž modelu na stenu. Severný orech nastaviteľný nosník zárubne je určený pre dvere veľkosti 80.
- Trvanlivý a odolný voči poškodeniu
- Umožňuje estetické orámovanie dverného otvoru
- Atraktívna farba dyhy
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 106 cm |
| Hrúbka rámu | 69 mm |
| Hrúbka produktu | 69 mm |
| Maximálna šírka dverí | 800 mm |
| šírka (cm) | 11,7 cm |
| Šírka rámu | 252 mm |
| výška (cm) | 10,5 cm |
| Výška rámu | 942 mm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 220 - 240 mm |
| Hmotnosť (kg) | 4,1 kg |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Severný orech |
| Materiál | Drevovláknitá doska strednej hustoty (MDF) pokrytá fóliou |
| Nastaviteľné | Nastaviteľné |
| Kód produktu | 5907539291761 |

1850 + recenzí








