DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník zárubne 220-240 mm 90 severný orech
Nastaviteľný nosník zárubne 220-240 mm 90 severný orech
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník zárubne 220-240 mm 90 severný orech3-7 dní49,91 €40,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Prestaviteľný nosník zárubne z orecha sever je nevyhnutným prvkom na dokončenie dverného otvoru. Trvanlivý a odolný voči poškodeniu, nosník umožňuje vytvoriť estetický rám pre vchod. Vďaka úprave model ľahšie pripevníte na stenu. V kombinácii s ďalšími prvkami zárubne v rovnakom odtieni vytvára trám harmonický a elegantný celok.
Vlastnosti a výhody
Nastaviteľný nosník zárubne 220-240 mm 90 orech sever je model, ktorý vám umožní vytvoriť pevnú a odolnú zárubňu. Nosník je súčasťou zárubne. V kombinácii so základňou rámu rámuje otvor dverí. Severný orech nastaviteľný nosník rámu dverí je odolný. Je vyrobený z MDF a povrchovej fólie. Vďaka použitým materiálom je nosník odolný voči poškodeniu. Okrem toho možnosť nastavenia veľmi zjednodušuje inštaláciu nosníka. Riešenie uľahčuje montáž prvku na stenu. Lúč je tiež veľmi estetický. Severný orechový odtieň sa hodí k svetlým aj tmavým stenám. Produkt je určený pre dvere veľkosti 90. V sortimente predajne sú aj ďalšie varianty trámov.
- Trvanlivý a odolný voči poškodeniu
- Umožňuje estetické orámovanie dverného otvoru
- Atraktívna farba dyhy
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 106 cm |
| Hrúbka rámu | 69 mm |
| Hrúbka produktu | 69 mm |
| Maximálna šírka dverí | 900 mm |
| šírka (cm) | 11,7 cm |
| Šírka rámu | 252 mm |
| výška (cm) | 10,5 cm |
| Výška rámu | 1042 mm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 220 - 240 mm |
| Hmotnosť (kg) | 4,6 kg |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Severný orech |
| Materiál | Drevovláknitá doska strednej hustoty (MDF) pokrytá fóliou |
| Nastaviteľné | Nastaviteľné |
| Kód produktu | 5907539291846 |

1850 + recenzí








