DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník zárubne 220-240 mm 90 strieborný dub
Nastaviteľný nosník zárubne 220-240 mm 90 strieborný dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník zárubne 220-240 mm 90 strieborný dub3-7 dní49,91 €40,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Strieborný dubový nastaviteľný nosník zárubne je prvkom dverového stolárstva, ktorý sa vyznačuje solídnym spracovaním a estetickým vzhľadom. Nosník v atraktívnej striebornej farbe vám umožní dokončiť otváranie dverí a vytvoriť elegantný rám obopínajúci krídlo dverí. Vďaka použitiu MDF a finálnej fólie trám nielen dobre vyzerá, ale je aj trvácny a odolný voči poškodeniu.
Vlastnosti a výhody
Nastaviteľný nosník zárubne 220-240 mm 90 strieborný dub je výbornou voľbou pre ľudí, ktorí plánujú montáž dverného stolárstva. Nosník je vyrobený z MDF a povrchovej fólie, je odolný a odolný voči poškodeniu. Masívne spracovanie ide ruka v ruke s estetickým vzhľadom. Pomocou nosníka môžete vytvoriť elegantný rám dverí. V kombinácii s ostatnými prvkami rámu vám nosník umožňuje vytvoriť koherentný a atraktívne vyzerajúci rám pre otvor dverí. Strieborná dyha sa bude skvele hodiť do interiérov v modernom štýle. Prezentovaný variant lúča je nastaviteľný. Použité riešenie sa premieta do pohodlnej inštalácie. Nastavenie uľahčuje pripevnenie nosníka k stene. Strieborný dub nastaviteľný nosník zárubne je určený pre dvere veľkosti 90.
- Trvanlivý a odolný voči poškodeniu
- Umožňuje estetické orámovanie dverného otvoru
- Atraktívna farba dyhy
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 106 cm |
| Hrúbka rámu | 69 mm |
| Hrúbka produktu | 69 mm |
| Maximálna šírka dverí | 900 mm |
| šírka (cm) | 11,7 cm |
| Šírka rámu | 252 mm |
| výška (cm) | 10,5 cm |
| Výška rámu | 1042 mm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 220 - 240 mm |
| Hmotnosť (kg) | 4,6 kg |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Materiál | Drevovláknitá doska strednej hustoty (MDF) pokrytá fóliou |
| Nastaviteľné | Nastaviteľné |
| Kód produktu | 5907539361730 |

1850 + recenzí








