DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník zárubne 240-280 mm 60 severný orech
Nastaviteľný nosník zárubne 240-280 mm 60 severný orech
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník zárubne 240-280 mm 60 severný orech3-7 dní49,91 €40,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Severný orech nastaviteľný nosník zárubne je dobrou voľbou pre ľudí, ktorí si cenia eleganciu v klasických farbách. Pomocou trámu vytvoríte estetický rám pre dverný otvor. Model tmavého odtieňa nielen dobre vyzerá, ale je aj trvácny a odolný voči poškodeniu. Nosník za tieto vlastnosti vďačí tomu, že je vyrobený z MDF a povrchovej fólie.
Vlastnosti a výhody
Nastaviteľný nosník zárubne 240-280 mm 60 severný orech je prvkom dverového stolárstva, ktorý sa používa na stavbu zárubne. Nosník umožňuje dokončiť otváranie dverí. Produkt umožňuje vytvoriť estetickú zárubňu. Nosník je nastaviteľného typu. Tento variant nosníka uľahčuje jeho prispôsobenie k stene. To uľahčuje montáž prvku. Model je vyrobený z odolných materiálov, ako je MDF a fólia. Vďaka tomu je lúč odolný voči poškodeniu. Model je nielen odolný, ale aj elegantný. Vďaka tmavej farbe dyhy sa trám dobre hodí k ostatným prvkom interiéru. Nastaviteľný nosník zárubne orech sever je určený pre dvere veľkosti 60. V našej ponuke nájdete aj iné modely nosníkov.
- Trvanlivý a odolný voči poškodeniu
- Umožňuje estetické orámovanie dverného otvoru
- Atraktívna farba dyhy
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 106 cm |
| Hrúbka rámu | 69 mm |
| Hrúbka produktu | 69 mm |
| Maximálna šírka dverí | 600 mm |
| šírka (cm) | 13,5 cm |
| Šírka rámu | 272 mm |
| výška (cm) | 10,5 cm |
| Výška rámu | 742 mm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 240 - 280 mm |
| Hmotnosť (kg) | 3,5 kg |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Severný orech |
| Materiál | Drevovláknitá doska strednej hustoty (MDF) pokrytá fóliou |
| Nastaviteľné | Nastaviteľné |
| Kód produktu | 5908443084289 |

1850 + recenzí








