DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník zárubne 240-280 mm 60 strieborný dub
Nastaviteľný nosník zárubne 240-280 mm 60 strieborný dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník zárubne 240-280 mm 60 strieborný dub3-7 dní49,91 €40,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Strieborný dubový nastaviteľný nosník zárubne je prvkom dverového stolárstva, ktorý vám umožní trvanlivo a esteticky dokončiť vchod. S jeho pomocou vytvoríte elegantný rám na otváranie dverí. Trvanlivý a odolný nosník je vyrobený z MDF a povrchovej fólie. Strieborná dyha sa skvele hodí do súčasných interiérov.
Vlastnosti a výhody
Nastaviteľný nosník zárubne 240-280 mm 60 dub strieborný vám umožní vytvoriť elegantný rám okolo krídla dverí. Nosník je súčasťou zárubne. Spolu so zvyšnými časťami zárubne slúži na orámovanie dverného otvoru. Prezentovaný nosník vám umožní zabezpečiť trvanlivú a estetickú úpravu vchodu. Prvok je vyrobený z MDF a povrchovej fólie. Vybrané materiály sa vyznačujú trvanlivosťou. Vďaka ich použitiu je nosník odolný voči poškodeniu. Model je nastaviteľného typu. Toto riešenie uľahčuje montáž nosníka. Nastaviteľnosť uľahčuje montáž prvku na stenu. Strieborný dub nastaviteľný nosník zárubne je určený pre dvere veľkosti 60. Naša ponuka obsahuje aj iné varianty nosníkov.
- Trvanlivý a odolný voči poškodeniu
- Umožňuje estetické orámovanie dverného otvoru
- Atraktívna farba dyhy
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 106 cm |
| Hrúbka rámu | 69 mm |
| Hrúbka produktu | 69 mm |
| Maximálna šírka dverí | 600 mm |
| šírka (cm) | 13,5 cm |
| Šírka rámu | 272 mm |
| výška (cm) | 10,5 cm |
| Výška rámu | 742 mm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 240 - 280 mm |
| Hmotnosť (kg) | 3,5 kg |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Materiál | Drevovláknitá doska strednej hustoty (MDF) pokrytá fóliou |
| Nastaviteľné | Nastaviteľné |
| Kód produktu | 5908443083725 |

1850 + recenzí








