DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník zárubne 240-280 mm 70 severný orech
Nastaviteľný nosník zárubne 240-280 mm 70 severný orech
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník zárubne 240-280 mm 70 severný orech3-7 dní49,91 €40,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Severný orech nastaviteľný nosník zárubne je základným prvkom dizajnu interiéru. Vytvára estetický rám pre otváranie dverí a drží krídlo dverí v správnej polohe. Prezentovaný nosník je pevný a ľahko sa inštaluje. V našej predajni nájdete aj mnoho ďalších možností pre nosníky zárubní, ktoré sa líšia rozmermi a farbami.
Vlastnosti a výhody
Si v záverečnej fáze? Na orámovanie dverného otvoru poslúži nastaviteľný nosník zárubne 240-280 mm 70 orech severný. Rám vyrobený z neho poskytne pevnú oporu interiérovým dverám. Výrobok je vyrobený z MDF dosky a jeho povrch je pokrytý finálnou fóliou. Kombinácia takýchto materiálov zaručuje odolnosť a estetický vzhľad na dlhú dobu. Severný orech nastaviteľný nosník zárubne je skvelým riešením, ak máte neštandardný rozmer výklenku. Možnosť nastavenia vám umožní presne ho prispôsobiť šírke steny. Nosník je odolný voči mechanickému poškodeniu. V predajni Castorama nájdete široký sortiment dverových stolárskych prvkov. Lúče sa líšia veľkosťou a farbou.
- Trvanlivý a odolný voči poškodeniu
- Umožňuje estetické orámovanie dverného otvoru
- Atraktívna farba dyhy
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 106 cm |
| Hrúbka rámu | 69 mm |
| Hrúbka produktu | 69 mm |
| Maximálna šírka dverí | 700 mm |
| šírka (cm) | 13,5 cm |
| Šírka rámu | 272 mm |
| výška (cm) | 10,5 cm |
| Výška rámu | 842 mm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 240 - 280 mm |
| Hmotnosť (kg) | 4 kg |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Severný orech |
| Materiál | Drevovláknitá doska strednej hustoty (MDF) pokrytá fóliou |
| Nastaviteľné | Nastaviteľné |
| Kód produktu | 5908443084296 |

1850 + recenzí








