DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník zárubne 240-280 mm 70 strieborný dub
Nastaviteľný nosník zárubne 240-280 mm 70 strieborný dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník zárubne 240-280 mm 70 strieborný dub3-7 dní49,91 €40,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Strieborný dubový nastaviteľný nosník zárubne je produktom pre ľudí, ktorí plánujú výmenu alebo montáž dverového stolárstva. Trám, odolný a odolný voči poškodeniu, vám umožní vytvoriť elegantný rám pre otváranie dverí. Čo upúta pozornosť je solídne spracovanie a štýlová strieborná farba dyhy. Nastaviteľná povaha nosníka uľahčuje inštaláciu.
Vlastnosti a výhody
Nastaviteľný nosník zárubne 240-280 mm 70 dub strieborný je prvkom, ktorý nemôže chýbať pri montáži alebo výmene dverného stolárstva. Nosník je súčasťou zárubne, teda zárubne. Produkt umožňuje vybudovať estetický rám okolo otvoru dverí. Strieborná dyha dodáva trámu atraktívny a moderný vzhľad. Vďaka nemu získa vchod do miestnosti elegantný charakter. Ponúkaný nosník nielen dobre vyzerá, ale je aj praktický. Je vyrobený z MDF a povrchovej fólie. Použité materiály dodávajú nosníku pevnosť a odolnosť proti poškodeniu. Nosník je nastaviteľného typu. To uľahčuje montáž na stenu. Rozsah nastavenia je 240-280 mm. Strieborný dubový nastaviteľný nosník zárubne je model určený pre dvere veľkosti 70.
- Trvanlivý a odolný voči poškodeniu
- Umožňuje estetické orámovanie dverného otvoru
- Atraktívna farba dyhy
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
- Veľkosť dverí: 70
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 106 cm |
| Hrúbka rámu | 69 mm |
| Hrúbka produktu | 69 mm |
| šírka (cm) | 13,5 cm |
| Šírka rámu | 272 mm |
| výška (cm) | 10,5 cm |
| Výška rámu | 842 mm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 240 - 280 mm |
| Hmotnosť (kg) | 4 kg |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Kompatibilita | Veľkosť dverí: 70 |
| Nastaviteľné | Nastaviteľné |
| Kód produktu | 5908443083732 |

1850 + recenzí








