DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník zárubne 240-280 mm 80 dub šedý
Nastaviteľný nosník zárubne 240-280 mm 80 dub šedý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník zárubne 240-280 mm 80 dub šedý3-7 dní49,91 €40,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dokončovacie práce uľahčí nastaviteľný nosník zárubne z dubového dreva. Je to skvelá voľba, ak chcete zarámovať dvere, ktoré majú neštandardné rozmery. Lúč môžete rozšíriť až o štyri centimetre. V predajni Castorama nájdete širokú škálu nosníkov, ktoré si môžete prispôsobiť z hľadiska veľkosti, farby a stránky inštalácie.
Vlastnosti a výhody
Nastaviteľný nosník zárubne 240-280 mm 80 dub sivý je skvelou voľbou, ak plánujete práce spojené s montážou dverí. Rám, ktorého je tento nosník súčasťou, podopiera krídlo v správnej polohe a zaručuje pohodlné používanie mechanizmu. Výrobok je vyrobený z vysoko kvalitného materiálu. Dyha na povrchu trámu ovplyvňuje atraktívny vzhľad celku a dodatočne spevňuje štruktúru. Veľkou výhodou je možnosť nastavenia šírky, takže veľkosť presne prispôsobíte stene. Nastaviteľný nosník zárubne sivý dub má univerzálny dizajn, takže ho ľahko namontujete na väčšinu dverí. Náš sortiment zahŕňa nosníky, ktoré sa líšia farbami a rozmermi.
- Trvanlivý a odolný voči poškodeniu
- Umožňuje estetické orámovanie dverného otvoru
- Atraktívna farba dyhy
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
- Veľkosť dverí: 80
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 106 cm |
| Hrúbka rámu | 69 mm |
| Hrúbka produktu | 69 mm |
| šírka (cm) | 13,5 cm |
| Šírka rámu | 272 mm |
| výška (cm) | 10,5 cm |
| Výška rámu | 942 mm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 240 - 280 mm |
| Hmotnosť (kg) | 4,3 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Dub sivý |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Kompatibilita | Veľkosť dverí: 80 |
| Nastaviteľné | Nastaviteľné |
| Kód produktu | 5908443086825 |

1850 + recenzí








