DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník zárubne 240-280 mm 80 severný orech
Nastaviteľný nosník zárubne 240-280 mm 80 severný orech
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník zárubne 240-280 mm 80 severný orech3-7 dní49,91 €40,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nastaviteľný nosník zárubne z orecha sever sa vyznačuje odolnosťou a estetickým dizajnom. Veľmi jednoducho sa inštaluje a má nastaviteľnú možnosť, takže ho môžete prispôsobiť šírke steny. Prezentovaný nosník spoľahlivo drží krídlo dverí v správnej polohe. V našej predajni nájdete aj iné nosníky na rámovú konštrukciu, ktoré si môžete veľkostne prispôsobiť.
Vlastnosti a výhody
Pri dokončovacích prácach vo vnútri budov je potrebný nastaviteľný nosník zárubne 240-280 mm 80 orech sever. Vďaka nemu vytvoríte pevné a estetické orámovanie steny. Správne nainštalovaná zárubňa podopiera krídlo dverí. Výrobok je vyrobený z MDF a povrchovej fólie. Má jedinečný, estetický, klasický dizajn. Nastaviteľný nosník zárubne orech sever je trvácny a odolný proti mechanickému poškodeniu, takže vám bude slúžiť dlhé roky. Ľahko ho namontujete na správne miesto a vďaka možnosti nastavenia ho presne prispôsobíte aj šírke steny. Nosník má klasickú farbu, ktorá bude ladiť s väčšinou dverných krídel. Prezrite si širokú škálu prvkov na výrobu zárubní vo vašom byte.
- Trvanlivý a odolný voči poškodeniu
- Umožňuje estetické orámovanie dverného otvoru
- Atraktívna farba dyhy
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
- Veľkosť dverí: 80
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 106 cm |
| Hrúbka rámu | 69 mm |
| Hrúbka produktu | 69 mm |
| šírka (cm) | 17 cm |
| Šírka rámu | 272 mm |
| výška (cm) | 10,5 cm |
| Výška rámu | 942 mm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 240 - 280 mm |
| Hmotnosť (kg) | 4,3 kg |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Severný orech |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Kompatibilita | Veľkosť dverí: 80 |
| Nastaviteľné | Nastaviteľné |
| Kód produktu | 5908443084302 |

1850 + recenzí








