DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník zárubne 240-280 mm 90 severný orech
Nastaviteľný nosník zárubne 240-280 mm 90 severný orech
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník zárubne 240-280 mm 90 severný orech3-7 dní49,91 €40,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Severný orech nastaviteľný nosník zárubne je kombináciou funkčnosti, odolnosti a elegantného dizajnu. Je to potrebné pri dokončovacích prácach súvisiacich s inštaláciou interiérových dverí. Okrem toho sa veľmi ľahko inštaluje. Nastaviteľné nosníky z orecha sever sú dostupné v rôznych veľkostiach, takže ich môžete prispôsobiť všetkým technickým podmienkam.
Vlastnosti a výhody
Nastaviteľný nosník zárubne 240-280 mm 90 orech sever je určený pre použitie vo vnútri budovy. Ide o štandardný prvok zárubne, ktorého úlohou je udržať dvere v správnej polohe. Prezentovaný nosník je vyrobený z materiálu MDF. Na jeho povrchu je použitá povrchová fólia, ktorá dodáva prirodzený vzor. Klasický dizajn výrazne uľahčuje montáž dverného stolárstva. Severný orech nastaviteľný nosník rámu dverí sa ľahko inštaluje. Inovatívny, nastaviteľný dizajn vám umožní prispôsobiť prvok šírke steny. Výrobok je odolný voči poškodeniu, takže vám bude slúžiť dlhé roky. Široká škála nastaviteľných nosníkov vám umožní zostaviť veľa zárubní vo vašej domácnosti. Dostupné varianty sa líšia predovšetkým rozmermi.
- Trvanlivý a odolný voči poškodeniu
- Umožňuje estetické orámovanie dverného otvoru
- Atraktívna farba dyhy
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 106 cm |
| Hrúbka rámu | 69 mm |
| Hrúbka produktu | 69 mm |
| Maximálna šírka dverí | 900 mm |
| šírka (cm) | 17 cm |
| Šírka rámu | 272 mm |
| výška (cm) | 10,5 cm |
| Výška rámu | 1042 mm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 240 - 280 mm |
| Hmotnosť (kg) | 4,9 kg |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Severný orech |
| Materiál | Drevovláknitá doska strednej hustoty (MDF) pokrytá fóliou |
| Nastaviteľné | Nastaviteľné |
| Kód produktu | 5908443084319 |

1850 + recenzí








