DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník zárubne 280-320 mm 60 severný orech
Nastaviteľný nosník zárubne 280-320 mm 60 severný orech
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník zárubne 280-320 mm 60 severný orech3-7 dní49,91 €40,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Prestaviteľný nosník zárubne z orecha sever je určený pre použitie vo vnútri budov. Vyniká elegantným a nadčasovým dizajnom. Navyše má pevnú, odolnú štruktúru, ktorá zostane neporušená po mnoho rokov. Nosník sa ľahko inštaluje. V našej predajni nájdete aj mnoho ďalších modelov nosníkov, ktoré sa líšia najmä rozmermi.
Vlastnosti a výhody
Nastaviteľný nosník zárubne 280-320 mm 60 orech sever je vyrobený z kvalitných materiálov. Základom konštrukcie je MDF, na povrchu sú použité dokončovacie fólie. Táto dodatočná vrstva dodatočne chráni podklad a dáva konečný vzor. Výrobok je odolný voči mechanickému poškodeniu, čo zaručuje trvanlivosť. Prezentovaný nosník nastaviteľnej zárubne orech sever je určený na použitie vo vnútri budov. Pomocou nej postavíte pevnú zárubňu, ktorá bude držať dvere v správnej polohe. Výhodou je funkcia nastavenia šírky lúča. Aj keď má stena dverového výklenku neštandardné rozmery, trám na ňu presne napasujete. V predajni Castorama nájdete aj ďalšie modely trámov zárubní.
- Trvanlivý a odolný voči poškodeniu
- Umožňuje estetické orámovanie dverného otvoru
- Atraktívna farba dyhy
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 106 cm |
| Hrúbka rámu | 69 mm |
| Hrúbka produktu | 69 mm |
| Maximálna šírka dverí | 600 mm |
| šírka (cm) | 17,5 cm |
| Šírka rámu | 312 mm |
| výška (cm) | 10,5 cm |
| Výška rámu | 742 mm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 280 - 320 mm |
| Hmotnosť (kg) | 3,9 kg |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Severný orech |
| Materiál | Drevovláknitá doska strednej hustoty (MDF) pokrytá fóliou |
| Nastaviteľné | Nastaviteľné |
| Kód produktu | 5908443084326 |

1850 + recenzí








