DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník zárubne 280-320 mm 60 strieborný dub
Nastaviteľný nosník zárubne 280-320 mm 60 strieborný dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník zárubne 280-320 mm 60 strieborný dub3-7 dní49,91 €40,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Strieborný dubový nastaviteľný nosník zárubne poslúži na vytvorenie odolnej a štýlovej zárubne. Tento nosník odolný voči poškodeniu je vyrobený z MDF a povrchovej fólie. Dyha je v elegantnom odtieni striebornej. Vďaka tomu lúč vyzerá dobre na pozadí svetlých stien a bude dobre fungovať v moderných interiéroch.
Vlastnosti a výhody
Aby vaše dvere vyzerali elegantne, vyberte si masívne zhotovené dverové stolárstvo. Nastaviteľný nosník zárubne 280-320 mm 60 dub strieborný je výrobok vyrobený z odolných materiálov. MDF a povrchová fólia robia prvok trvácnym a odolným voči poškodeniu. Trám vám umožní vytvoriť zárubňu, ktorá vám bude slúžiť dlhú dobu. Prezentovaný model je nastaviteľný. Toto riešenie uľahčuje pripevnenie nosníka a jeho prispôsobenie k stene. Rozsah nastavenia je 280-320 mm. Strieborný dubový nastaviteľný nosník zárubne znamená aj vysokú estetiku. Dyha v štýlovej farbe umožňuje vytvoriť rám otvárania dverí, ktorý pôsobí vkusne a moderne. Produkt je určený pre dvere veľkosti 60. V našej ponuke nájdete aj iné modely trámov.
- Trvanlivý a odolný voči poškodeniu
- Umožňuje estetické orámovanie dverného otvoru
- Atraktívna farba dyhy
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 106 cm |
| Hrúbka rámu | 69 mm |
| Hrúbka produktu | 69 mm |
| Maximálna šírka dverí | 600 mm |
| šírka (cm) | 17,5 cm |
| Šírka rámu | 312 mm |
| výška (cm) | 10,5 cm |
| Výška rámu | 742 mm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 280 - 320 mm |
| Hmotnosť (kg) | 3,9 kg |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Materiál | Drevovláknitá doska strednej hustoty (MDF) pokrytá fóliou |
| Nastaviteľné | Nastaviteľné |
| Kód produktu | 5908443083763 |

1850 + recenzí








