DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník zárubne 280-320 mm 80 dub šedý
Nastaviteľný nosník zárubne 280-320 mm 80 dub šedý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník zárubne 280-320 mm 80 dub šedý3-7 dní49,91 €40,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nastaviteľný nosník zárubne z dubového dreva je skvelou voľbou pre zhotovenie pevného rámu okolo dverného otvoru. Možnosť jeho rozšírenia zvyšuje jeho funkčnosť. Produkt sa ľahko inštaluje a vyznačuje sa vysokou kvalitou spracovania. Pozrite si návrhy nášho obchodu na trámy zárubní a vytvorte si z nich potrebné sady príslušenstva.
Vlastnosti a výhody
Zbierate dverové stolárske doplnky? Základným prvkom bude nastaviteľný nosník zárubne 280-320 mm 80 sivý dub. Ide o časť zárubne, ktorá má estetickú a funkčnú funkciu. Maskuje neopracované okraje steny a umožňuje vám namontovať krídlo dverí v správnej polohe. Nastaviteľný nosník zárubne sivý dub je vyrobený z kvalitných materiálov. Základom konštrukcie je MDF doska - materiál používaný v stolárskom priemysle, ktorý je odolný voči mechanickému poškodeniu. Atraktívny vzhľad a zvýšenú odolnosť povrchu má na svedomí dyha, konkrétne povrchová fólia. V našom sortimente nájdete rôzne modely trámov zárubní, z ktorých si vytvoríte tú správnu zostavu do vášho bytu.
- Trvanlivý a odolný voči poškodeniu
- Umožňuje estetické orámovanie dverného otvoru
- Atraktívna farba dyhy
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
- Veľkosť dverí: 80
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 106 cm |
| Hrúbka rámu | 69 mm |
| Hrúbka produktu | 69 mm |
| šírka (cm) | 17,5 cm |
| Šírka rámu | 312 mm |
| výška (cm) | 10,5 cm |
| Výška rámu | 942 mm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 280 - 320 mm |
| Hmotnosť (kg) | 5 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Dub sivý |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Kompatibilita | Veľkosť dverí: 80 |
| Nastaviteľné | Nastaviteľné |
| Kód produktu | 5908443086863 |

1850 + recenzí








