DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník zárubne 280-320 mm 80 severný orech
Nastaviteľný nosník zárubne 280-320 mm 80 severný orech
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník zárubne 280-320 mm 80 severný orech3-7 dní49,91 €40,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nastaviteľný nosník zárubne z orecha sever bol navrhnutý a vyrobený s dôrazom na najmenší detail. Ľahko sa nastavuje a inštaluje. V kombinácii s ďalšími prvkami vytvorí pevnú zárubňu a bude držať dvere v správnej polohe. V predajni Castorama nájdete mnoho ďalších možností nosníkov zárubní, ktoré si viete upraviť z hľadiska technických parametrov.
Vlastnosti a výhody
Nastaviteľný nosník zárubne 280-320 mm 80 orech severný vytvára estetický rám pre otvor dverí. Pevne vyrobený rám drží krídlo dverí v správnej polohe a zaručuje pohodlné používanie po mnoho rokov. Prvok má špeciálnu štruktúru a funkciu nastavenia. Toto je užitočná možnosť, ak má stena dverí neštandardné rozmery. Rozšírenie lúča je najjednoduchší spôsob, ako sa vyhnúť dodatočným renovačným prácam. Severný orech nastaviteľný nosník zárubne je vyrobený z MDF materiálu. Na jeho povrchu sa nachádza dokončovacia fólia. Táto dodatočná vrstva dáva vzor a chráni podklad pred poškodením. Tieto typy nosníkov sú dostupné v rôznych rozmeroch. Vďaka tomu ich napasujete na akýkoľvek dverný otvor.
- Trvanlivý a odolný voči poškodeniu
- Umožňuje estetické orámovanie dverného otvoru
- Atraktívna farba dyhy
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
- Veľkosť dverí: 80
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 106 cm |
| Hrúbka rámu | 69 mm |
| Hrúbka produktu | 69 mm |
| šírka (cm) | 17,5 cm |
| Šírka rámu | 312 mm |
| výška (cm) | 10,5 cm |
| Výška rámu | 942 mm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 280 - 320 mm |
| Hmotnosť (kg) | 5 kg |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Severný orech |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Kompatibilita | Veľkosť dverí: 80 |
| Nastaviteľné | Nastaviteľné |
| Kód produktu | 5908443084340 |

1850 + recenzí








