DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník zárubne 280-320 mm 90 severný orech
Nastaviteľný nosník zárubne 280-320 mm 90 severný orech
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník zárubne 280-320 mm 90 severný orech3-7 dní49,91 €40,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Prestaviteľný nosník zárubne z orecha sever je určený pre použitie vo vnútri objektu. Vyznačuje sa odolnou a funkčnou konštrukciou. Vďaka nastaveniu šírky môžete nosník prispôsobiť neštandardným rozmerom steny. V predajni Castorama nájdete trámy z orecha sever, ktoré sa líšia technickými parametrami.
Vlastnosti a výhody
Moderný a ľahko inštalovateľný nastaviteľný nosník zárubne 280-320 mm 90 orech sever je vyrobený z masívnych materiálov. Základom konštrukcie je predovšetkým MDF. Na povrchu prvku je povrchová fólia. Jeho hlavnou úlohou je poskytnúť farbu, vzor a dodatočnú ochranu pred poškodením. Severný orech nastaviteľný nosník zárubne je odolný proti mechanickému poškodeniu. Výhodou je možnosť zmeny šírky. Vďaka tomu presne prispôsobíte veľkosť trámu neštandardnej stene a vyhnete sa invazívnym renovačným zákrokom. Prezentovaný nosník je elegantný a estetický rám pre výklenok. Ak potrebujete viac trámov z orecha severného, pozrite si náš sortiment.
- Trvanlivý a odolný voči poškodeniu
- Umožňuje estetické orámovanie dverného otvoru
- Atraktívna farba dyhy
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 106 cm |
| Hrúbka rámu | 69 mm |
| Hrúbka produktu | 69 mm |
| Maximálna šírka dverí | 900 mm |
| šírka (cm) | 17,5 cm |
| Šírka rámu | 312 mm |
| výška (cm) | 10,5 cm |
| Výška rámu | 1042 mm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 280 - 320 mm |
| Hmotnosť (kg) | 5,5 kg |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Severný orech |
| Materiál | Drevovláknitá doska strednej hustoty (MDF) pokrytá fóliou |
| Nastaviteľné | Nastaviteľné |
| Kód produktu | 5908443084357 |

1850 + recenzí








