DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník zárubne 280-320 mm 90 strieborný dub
Nastaviteľný nosník zárubne 280-320 mm 90 strieborný dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník zárubne 280-320 mm 90 strieborný dub3-7 dní49,91 €40,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Strieborný dubový nastaviteľný nosník zárubne vám pomôže vytvoriť odolnú a dobre vyzerajúcu zárubňu. Model je vyrobený z materiálov, ktoré zaisťujú trvácnosť a odolnosť nosníka voči poškodeniu. Postarané bolo aj o estetiku spracovania. Strieborná dyha dodáva trámu štýlový charakter a prvok dokonale zapadne do súčasných interiérov.
Vlastnosti a výhody
Nastaviteľný nosník zárubne 280-320 mm 90 dub strieborný je produkt, ktorý sa vám bude hodiť pri dokončovaní vášho bytu. Nosník je súčasťou zárubne, nazývanej aj rám. Prvok umožňuje orámovať stenu okolo krídla dverí. Trám zlepšuje estetiku otvárania dverí a ovplyvňuje vzhľad celého vstupu. Vkusná farba dyhy je ako stvorená do moderných bytov. Prezentovaný model je nastaviteľného typu. Toto riešenie umožňuje prispôsobiť trám k stene. To tiež uľahčuje montáž. Okrem toho je nosník vyrobený z odolných materiálov. Použitie MDF a povrchovej fólie robí nosník odolný voči poškodeniu. Strieborný dubový nastaviteľný nosník zárubne je model určený pre dvere veľkosti 90.
- Trvanlivý a odolný voči poškodeniu
- Umožňuje estetické orámovanie dverného otvoru
- Atraktívna farba dyhy
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
- Veľkosť dverí: 90
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 106 cm |
| Hrúbka rámu | 69 mm |
| Hrúbka produktu | 69 mm |
| šírka (cm) | 17,5 cm |
| Šírka rámu | 312 mm |
| výška (cm) | 10,5 cm |
| Výška rámu | 1042 mm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 280 - 320 mm |
| Hmotnosť (kg) | 5,5 kg |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Kompatibilita | Veľkosť dverí: 90 |
| Nastaviteľné | Nastaviteľné |
| Kód produktu | 5908443083794 |

1850 + recenzí








