DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník zárubne 80-100 mm 60 severný orech
Nastaviteľný nosník zárubne 80-100 mm 60 severný orech
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník zárubne 80-100 mm 60 severný orech3-7 dní42,84 €34,83 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nosník bude perfektne fungovať vo vašom byte aj v rôznych verejných budovách. Je určený na svojpomocnú stavbu zárubne, t.j. zárubne zodpovednej za správnu montáž dverných krídel. Farba severského orecha pôsobí elegantne a výrazne zvyšuje atraktivitu okolia.
Vlastnosti a výhody
Trám sa vo vašom byte určite uplatní, pretože spolu so zvislými podnožami vytvára zárubňu. Môžete ho použiť pri dokončovaní vstupných otvorov vo vašom byte a rôznych komerčných objektoch. Toto riešenie vám umožní vytvoriť konštrukciu, ktorá je stabilná a odolná a dodáva dverám, ktoré na nej visia, vynikajúcu funkčnosť. Odtieň orech sever pôsobí mimoriadne elegantne a pripomína prirodzenú farbu dreva, takže trám je dokonalým doplnkom tradičných interiérov. Nastaviteľná šírka výrobku umožňuje jeho jednoduché prispôsobenie hrúbke vašich stien, čo výrazne uľahčuje jeho inštaláciu. V našej ponuke nájdete aj ďalšie nosníky, z ktorých si môžete vybrať model o ktorý máte záujem.
- Vyrobené z odolného MDF
- Široký výber farieb a veľkostí
- Možnosť prispôsobenia hrúbke steny
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 106 cm |
| šírka (cm) | 15 cm |
| výška (cm) | 8 cm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 80 - 100 mm |
| Hmotnosť (kg) | 2,4 kg |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Severný orech |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Kompatibilita | Veľkosť dverí: 60 |
| Kód produktu | 5907539287719 |

1850 + recenzí








