DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník zárubne 80-100 mm 70 dub šedý
Nastaviteľný nosník zárubne 80-100 mm 70 dub šedý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník zárubne 80-100 mm 70 dub šedý3-7 dní42,84 €34,83 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nosník zárubne je možné použiť v každom byte pri montáži dverí. Tento produkt zaisťuje jednoduchú montáž a správne fungovanie krídla, ktoré bude mimoriadne užitočné v každodennom živote. Nosník je vyrobený zo sivej dubovej MDF dosky, vďaka čomu je esteticky príjemný a odolný voči poškodeniu.
Vlastnosti a výhody
Nosník zárubne je nevyhnutným prvkom potrebným pri vlastnom dokončovaní interiéru vášho bytu. Spolu s vertikálnou základňou vytvára dokonalý rám pre vaše dvere, zaisťuje ich stabilitu a správnu funkciu po dlhú dobu. Výrobok je vyrobený z MDF dosky, ktorá sa vyznačuje výbornou mechanickou pevnosťou, takže si môžete byť istí, že zárubňa bude perfektne plniť svoju funkciu dlhé roky. Trám je vo farbe sivý dub, takže bude perfektne ladiť s drevenými dverami, nábytkom a ďalšími prvkami zariadenia v podobnej farbe. Polohovateľná je aj zárubňa, takže si ju bude môcť každý užívateľ jednoducho prispôsobiť svojim potrebám.
- Vyrobené z odolného MDF
- Široký výber farieb a veľkostí
- Možnosť prispôsobenia hrúbke steny
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 106 cm |
| šírka (cm) | 15 cm |
| výška (cm) | 8 cm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 80 - 100 mm |
| Hmotnosť (kg) | 3,2 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Dub sivý |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Kompatibilita | Veľkosť dverí: 70 |
| Kód produktu | 5907539296995 |

1850 + recenzí








