DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník zárubne 80-100 mm 70 severný orech
Nastaviteľný nosník zárubne 80-100 mm 70 severný orech
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník zárubne 80-100 mm 70 severný orech3-7 dní42,84 €34,83 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nosník je jedným z prvkov potrebných na zostavenie zárubne sami. Vyznačuje sa výbornou mechanickou pevnosťou, pretože je vyrobený z MDF dosky s vynikajúcou tvrdosťou. Poteší aj jej atraktívny vzhľad - farba severský orech je dokonalou dekoráciou do vašich interiérov. V našej ponuke sú aj zárubne v iných farbách.
Vlastnosti a výhody
Nosník svojou odolnosťou a vysokou funkčnosťou určite uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov. Pomocou nej si vyrobíte zárubňu, ktorá má praktickú aj dekoratívnu funkciu - je to ideálny rám na zavesenie dverí a zároveň dekoráciu vstupných otvorov. Vyznačuje sa elegantnou farbou severského orecha, ktorá efektívne zvyšuje atraktivitu celého okolia a dodáva mu klasický charakter. Navyše je výrobok vyrobený z MDF dosky, čo je materiál odolný voči poškodeniu a vyznačuje sa výbornou tvrdosťou. V našom sortimente nájdete aj ďalšie prvky zárubne v rôznych veľkostiach a farbách, aby ste si mohli doplniť diely, ktoré potrebujete.
- Vyrobené z odolného MDF
- Široký výber farieb a veľkostí
- Možnosť prispôsobenia hrúbke steny
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 106 cm |
| šírka (cm) | 15 cm |
| výška (cm) | 8 cm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 80 - 100 mm |
| Hmotnosť (kg) | 3,2 kg |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Severný orech |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Kompatibilita | Veľkosť dverí: 70 |
| Kód produktu | 5907539287771 |

1850 + recenzí








