DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník zárubne 80-100 mm 80 severný orech
Nastaviteľný nosník zárubne 80-100 mm 80 severný orech
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník zárubne 80-100 mm 80 severný orech3-7 dní42,84 €34,83 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Trám je prvok zárubne, ktorý použijete na orámovanie vášho vchodového otvoru. Vyznačuje sa elegantnou farbou severského orecha, takže dokonale ozdobí vaše domáce izby. Je vyrobený z odolnej MDF dosky, takže svoju funkciu bude perfektne plniť dlhé roky používania.
Vlastnosti a výhody
Trám je ideálny na dokončenie vášho bytu a rôznych verejných priestorov. Je to jeden z prvkov zárubne, na ktorej sú dvere zavesené – takže sa výborne hodí na oddelenie miestností od seba. Výrobok má mimoriadne elegantný vzhľad, vďaka estetickej farbe severský orech - je dokonalou imitáciou prirodzenej farby dreva, takže najlepšie bude vyzerať v klasických miestnostiach. Nosník z MDF dosky sa vyznačuje výbornou stabilitou a odolnosťou, vďaka čomu bude dlho perfektne slúžiť svojmu účelu. Rámové prvky sú dostupné aj v iných farbách a veľkostiach, takže si môžete vybrať modely, ktoré vám vyhovujú.
- Vyrobené z odolného MDF
- Široký výber farieb a veľkostí
- Možnosť prispôsobenia hrúbke steny
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 106 cm |
| šírka (cm) | 15 cm |
| výška (cm) | 8 cm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 80 - 100 mm |
| Hmotnosť (kg) | 4,2 kg |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Severný orech |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Kompatibilita | Veľkosť dverí: 80 |
| Kód produktu | 5907539287832 |

1850 + recenzí








