DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník zárubne Winfloor 140-180 mm 90 prameň
Nastaviteľný nosník zárubne Winfloor 140-180 mm 90 prameň
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník zárubne Winfloor 140-180 mm 90 prameň3-7 dní42,84 €34,83 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Praktický nosník môžu úspešne používať začiatočníci aj skúsení kutilovia. Materiál použitý na jeho výrobu je odolný – to predlžuje jeho životnosť. Správna inštalácia produktu nevyžaduje použitie zložitých nástrojov, ktoré vám umožnia vykonať prácu sami.
Vlastnosti a výhody
Praktický nosník môže úspešne použiť začiatočník aj skúsený kutil. Prvok je odolný, pretože na jeho výrobu bol použitý mechanicky odolný materiál. Produkt môžete jednoducho nainštalovať sami, bez použitia príliš zložitých nástrojov. Doplnok je možné použiť na steny rôznych hrúbok, pretože jeho šírka sa dá ľahko nastaviť. Univerzálna farba trámu dokonale ladí s dverami v rôznych odtieňoch, dokonale zvýrazňuje ich dekoratívny charakter - môžete ju kombinovať aj s rôznymi štýlmi aranžovania. Náš obchod ponúka aj ďalšie dokončovacie doplnky, ktoré sa vám môžu páčiť.
- V rôznych veľkostiach
- K dispozícii sú štvrťkruhy a maskovacie pásy
- Tradičná farba
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Hĺbka (cm) | 17,5 cm |
| šírka (cm) | 7,3 cm |
| výška (cm) | 104 cm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 140 - 180 mm |
| Hmotnosť (kg) | 3,45 kg |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Kompatibilita | Veľkosť dverí: 90 |
| Kód produktu | 5907539361495 |

1850 + recenzí








