DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Izolačné materiály
- Strešná izolácia
- Nexler Bitflex Primer rýchloschnúci základný náter 22 kg
Nexler Bitflex Primer rýchloschnúci základný náter 22 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nexler Bitflex Primer rýchloschnúci základný náter 22 kg3-7 dní89,50 €72,76 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Rýchloschnúci základný náter Nexler Bitflex Primer je produkt s univerzálnym použitím. Možno použiť na vlhké a suché podklady. Vhodný na základný náter bitúmenových podkladov, podláh v pivniciach a garážach, ako aj drevených prvkov zapustených do zeme. Pôda neobsahuje toxické látky. Je bezpečný aj pre polystyrén. Je to produkt bez zápachu.
Vlastnosti a výhody
Nexler Bitflex Primer 22 kg rýchloschnúci základný náter je produkt, ktorý možno použiť na mnohých miestach. Vhodné na bitúmenové podklady s nízkou nasiakavosťou. Môže sa použiť aj na základný náter garážových a pivničných podláh. Základný náter je vhodný aj na zabezpečenie drevených prvkov zapustených do zeme. Tento produkt je nielen bez zápachu, ale aj bez toxických látok. Bol vytvorený pomocou technológie malých molekúl. Vďaka tomu veľmi dobre priľne k suchým a vlhkým podkladom. Plsť je možné zvárať už tridsať minút po aplikácii. Rýchloschnúci základný náter Nexler Bitflex Primer je dostupný aj v baleniach s inými kapacitami. Môžete použiť aj iné prípravky určené na ochranu povrchu.
- Bez zápachu
- Na základný náter bitúmenových podkladov so zníženou nasiakavosťou, podlahy na zemi v pivniciach a garážach, zabezpečenie drevených prvkov zapustených do zeme
- Môže sa použiť na suché a vlhké podklady
- Neobsahuje rozpúšťadlá a toxické látky
- Rozmery balenia: 41 x 33 x 33 cm
- Bezpečný pri kontakte s polystyrénom
- Vytvorené na základe technológie malých molekúl
- Veľmi dobrá priľnavosť k podkladu, možno použiť na suché a vlhké podklady
- Typ pôdy: bitúmenovo-aniónová
- Účinnosť: cca 0,2 kg/m2
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Nextler |
| Základňa | Na báze bitúmenu |
| Doba schnutia | 30 minút |
| Maximálna teplota aplikácie | 25 °C |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Hmotnosť (kg) | 22 kg |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Kód produktu | 5907602497656 |

1850 + recenzí








