DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Zárubne
- Nosník rámu 70 dub šedý
Nosník rámu 70 dub šedý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nosník rámu 70 dub šedý3-7 dní39,50 €32,11 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Zárubňa je určená na dokončenie vstupného otvoru a jeho prípravu na zavesenie dverí. Je vyrobený z tvrdej MDF dosky, ktorá zaisťuje stabilitu a odolnosť konštrukcie na roky. Produkt sa vyznačuje elegantnou farbou dub sivý, no v našej ponuke nájdete aj modely v iných odtieňoch.
Vlastnosti a výhody
Zárubňu využijete pri dokončovaní bytu alebo rôznych verejných priestorov. Tu ponúkaný nosník je vrchnou časťou celej konštrukcie - spolu s ostatnými komponentmi vytvorí rám, na ktorý budete môcť stabilne a bezpečne zavesiť svoje dvere. Výrobok je vyrobený z MDF dosiek, materiálu vyznačujúceho sa výbornou tvrdosťou. Preto je odolný voči záťaži a nárazom, čo znamená, že získate produkt, ktorý bude perfektne plniť svoju funkciu po mnoho rokov. Povrchová fólia ňou pokrytá ochráni trám pred poškriabaním a trieskami. V ponuke sú zárubne v mnohých veľkostiach a farbách, takže si vyberiete model, ktorý vám vyhovuje.
- Trvalé
- Zakryte ochrannou fóliou
- V rôznych veľkostiach a farbách
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 80 cm |
| Hrúbka produktu | 90 mm |
| šírka (cm) | 9 cm |
| výška (cm) | 4,5 cm |
| Hmotnosť (kg) | 2 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Dub sivý |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Kompatibilita | Veľkosť dverí: 70 |
| Kód produktu | 5907539296919 |

1850 + recenzí








