DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské doplnky
- Odkvapkávače na riad
- Odkvapkávacia vložka pre veľkú misu Franke
Odkvapkávacia vložka pre veľkú misu Franke
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Odkvapkávacia vložka pre veľkú misu Franke3-7 dní40,04 €32,55 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Výrobná technológia znižuje rast baktérií až o 99 %
- Zvýšená hygiena
- Pohodlné umývanie v umývačke riadu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Odkvapkávač do kuchynského drezu |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Franke |
| Dĺžka produktu | 443 mm |
| Hĺbka produktu | 100 mm |
| Šírka produktu | 180 mm |
| Spôsob montáže | Zapustené |
| Farba | Šedá |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 7612985514781 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí








