DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Strecha
- Odkvapy a príslušenstvo
- Rekuperátory dažďovej vody
- Odkvapová súprava Prosperplast Ican set
Odkvapová súprava Prosperplast Ican set
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Odkvapová súprava Prosperplast Ican set3-7 dní36,01 €29,27 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Súprava slúži na prívod vody z odkvapu do nádrže – bude sa vám hodiť vo väčšine záhrad. Zalievanie rastlín dažďovou vodou vám umožní optimalizovať náklady na bežnú vodu. Inštalácia prvku je obzvlášť jednoduchá, pretože nevyžaduje použitie zložitých nástrojov. Navrhovaný sortiment zahŕňa rôzne doplnky používané na pozemkoch.
Vlastnosti a výhody
Súprava slúži na odvádzanie dažďovej vody z odkvapu do na to určenej nádrže, takže poslúži vo väčšine domácností. Nazbieranú tekutinu môžete použiť pri polievaní rastlín – optimalizujete tak účty za údržbu záhrady. Starostlivosťou o svoje kvety odstátou vodou im zaručíte výborné podmienky pre správny rast. Vďaka odolnosti voči mechanickému poškodeniu bude prvok dlho perfektne slúžiť svojmu účelu. Jeho inštalácia nevyžaduje použitie zložitých nástrojov, takže plánovanú prácu môžete vykonať sami. Súčasťou navrhovaného sortimentu sú aj ďalšie záhradné doplnky, takže si jednoducho vyberiete produkty, ktoré najviac vyhovujú vašim potrebám.
- Redukcie: plastové; zberač: guma
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Súprava na zber dažďovej vody |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Set |
| Marka | Prosperplast |
| Dĺžka hadice | 500 mm |
| Priemer produktu | 40 mm |
| séria | Môžem |
| Zahrnuté | Hadica (redukcie: plast; zberač: guma), dierková pílka s priemerom 4 cm |
| Osud | Umožňuje pohodlne zachytávať dažďovú vodu stekajúcu z odkvapu priamo do vodnej nádrže; určené pre tanky Woodcan, Canyon, Aquacan |
| Kód produktu | 5905197956466 |

1850 + recenzí









