DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- OK Doors Arctica 90 ľavé vonkajšie dvere, orech, s ťahom/kľučkou
OK Doors Arctica 90 ľavé vonkajšie dvere, orech, s ťahom/kľučkou
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
OK Doors Arctica 90 ľavé vonkajšie dvere, orech, s ťahom/kľučkou3-7 dní583,94 €474,75 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vonkajšie ľavé orechové dvere OK Doors Arctica s ťahadlom/kľučkou sú príkladom módneho, moderného dizajnu. Výrobok je vyrobený z ocele a potiahnutý fóliou imitujúcou drevo. Dyha je odolná voči UV žiareniu. Ide o krídlo s tromi nastaviteľnými pántmi na ľavej strane. K dispozícii je aj pravostranný model. Kompletne s dverami dostanete zárubne a kovanie.
Vlastnosti a výhody
OK Doors Arctica ľavé vonkajšie dvere orech s lištou/kľukou Vám umožnia ochrániť Váš dom a byt pred nezvanými hosťami. Sú vyrobené z ocele a vyplnené penovým polystyrénom. Dekoratívna fólia je odolná voči ultrafialovému žiareniu. Tento model zdobí dyha imitujúca drevo a glazúra. Výrobok má rukoväť na vonkajšej strane a štandardnú rukoväť na vnútornej strane. Šírka krídla je deväťdesiat a hrúbka šesť a osem desatín centimetra. Pri kúpe vonkajších dverí OK Doors Arctica 90 orech ľavý s ťahom/kľukou obdržíte zárubňu a kovanie. Krídlo dverí môžete zavesiť na tri nastaviteľné pánty. Model pochádza z kolekcie Arctica. Pripravili sme aj ďalšie farebné varianty dverí a pravé prevedenie.
- Oceľ
- Vrátane armatúr
- Odolný voči UV žiareniu
- Veľkosť dverí: 90
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 1020 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 120 mm |
| Výška produktu | 2080 mm |
| Zahrnuté | Kovanie |
| séria | Arktída |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 1 rok |
| Farba | Orech |
| Materiál | Oceľ pokrytá fóliou |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 46 kg |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Hrúbka dverí | 68 mm |
| Šírka dverí | 900 mm |
| Kód produktu | 5908272416848 |

1850 + recenzí








