DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- OK Doors Arctica 90 vonkajšie dvere ľavé, biele
OK Doors Arctica 90 vonkajšie dvere ľavé, biele
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
OK Doors Arctica 90 vonkajšie dvere ľavé, biele3-7 dní514,50 €418,29 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
OK Doors Arctica ľavé biele vonkajšie dvere sú moderným, funkčným a estetickým riešením pre váš domov alebo kanceláriu. Vďaka tomuto produktu ochránite interiér budovy pred neoprávneným prístupom. Krídlo je vyrobené z ocele. Dekoratívna fólia, ktorá ich pokrýva, je odolná voči ultrafialovému žiareniu. Sada dverí obsahuje zárubne a kovanie.
Vlastnosti a výhody
OK Doors Arctica ľavé biele vonkajšie dvere vám pomôžu zaistiť bezpečnosť vašich blízkych tým, že ochránia votrelcov pred vstupom do vášho domova. Výrobok je vyrobený z ocele a vyplnený penovým polystyrénom. Jeho správne fungovanie je možné vďaka trom nastaviteľným pántom. Krídlo je vybavené ozdobným zasklením. Dekoratívna fólia pokrývajúca dvierka je odolná voči ultrafialovému žiareniu. Vďaka tomu máte istotu, že vplyvom slnka nezožltne ani nezosivie. OK Doors Arctica 90 ľavé biele vonkajšie dvere kúpite v sete so zárubňami a kovaním. Prezentované krídlo pochádza zo série Arctica. V našej ponuke nájdete aj ďalšie produkty z tejto kolekcie, vrátane pravého modelu a verzie s gripom.
- Oceľ
- Vrátane armatúr
- Odolné voči UV žiareniu
- Veľkosť dverí: 90
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 1020 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 120 mm |
| Výška produktu | 2080 mm |
| Zahrnuté | Kovanie |
| séria | Arktída |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Farba | biely |
| Materiál | Oceľ pokrytá fóliou |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 46 kg |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Hrúbka dverí | 68 mm |
| Šírka dverí | 900 mm |
| Kód produktu | 5908272415131 |

1850 + recenzí









