DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- OK Doors Arctica 90 vonkajšie dvere ľavé, orech
OK Doors Arctica 90 vonkajšie dvere ľavé, orech
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
OK Doors Arctica 90 vonkajšie dvere ľavé, orech3-7 dní514,50 €418,29 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
OK Doors Vonkajšie dvere ľavý orech Arctica sú spôsob, ako ochrániť váš byt pred votrelcami. Môžete ich namontovať do otvoru dverí na tri nastaviteľné pánty. Krídlo dverí je vyrobené z ocele a potiahnuté dekoračnou fóliou imitujúcou drevo, odolnou voči UV žiareniu. Sada obsahuje dvere, zárubne a kovanie.
Vlastnosti a výhody
Vonkajšie dvere OK Doors Arctica ľavý orech Vám pomôžu ochrániť Váš interiér pred votrelcami a zaistia bezpečnosť Vašich blízkych. Produkt s presklením, jednoduchými líniami a kovovými prvkami vyzerá skvele v moderných budovách. Dyha imitujúca drevo je odolná voči ultrafialovému žiareniu. Vďaka tomu máte istotu, že dvierka vplyvom slnka nevyblednú. Oceľový list je vyplnený penovým polystyrénom. Výrobok je široký deväťdesiat centimetrov a hrubý šesť a osem desatín centimetra. OK Doors Arctica 90 ľavé vonkajšie dvere orech je možné namontovať na tri nastaviteľné pánty. Sada obsahuje krídlo dverí, zárubne a kovanie. V našej ponuke nájdete aj ďalšie produkty z kolekcie Arctica. Pripravili sme okrem iného pravostranný model a variant s gripom.
- Oceľ
- Vrátane armatúr
- Odolný voči UV žiareniu
- Veľkosť dverí: 90
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 1020 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 120 mm |
| Výška produktu | 2080 mm |
| Zahrnuté | Kovanie |
| séria | Arktída |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 1 rok |
| Farba | Orech |
| Materiál | Oceľ pokrytá fóliou |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 46 kg |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Hrúbka dverí | 68 mm |
| Šírka dverí | 900 mm |
| Kód produktu | 5908272417494 |

1850 + recenzí









