DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- OK Doors Arctica 90 vonkajšie dvere, ľavé, zlatý dub, s madlom/kľukou
OK Doors Arctica 90 vonkajšie dvere, ľavé, zlatý dub, s madlom/kľukou
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
OK Doors Arctica 90 vonkajšie dvere, ľavé, zlatý dub, s madlom/kľukou3-7 dní583,94 €474,75 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ok Doors Arctica ľavé vonkajšie dvere, zlatý dub, s lištou/kľučkou sú módne, moderné a estetické dverné krídlo, ktoré ochráni Vašu stavbu pred nepovolanými hosťami. Výrobok je vyrobený z ocele. Dyha, ktorá ich pokrýva, imituje drevo. Fólia je odolná voči UV žiareniu. Kompletne s dverami dostanete kovanie a zárubne.
Vlastnosti a výhody
Dvere so západkou sú v stolárstve hitom už niekoľko sezón. Ak snívate o takomto produkte vo vašej domácnosti, odporúčame OK Doors Arctica ľavé vonkajšie dvere, zlatý dub s madlom/kľukou. Výrobok je vyrobený z oceľového plechu a vyplnený expandovaným polystyrénom. Drevo imitujúce dyhu je odolné voči UV žiareniu. Dvere sa otvárajú zvonku na kľúč, zvnútra je inštalovaná klasická kľučka. Krídlo dverí môžete pripevniť na tri nastaviteľné pánty. Výrobok je široký deväťdesiat centimetrov a hrubý šesť a osem desatín centimetra. OK Doors Arctica 90 ľavé vonkajšie dvere, zlatý dub s ťahom/kľukou, sa predávajú komplet so zárubňami a kovaním. V našej ponuke nájdete aj ďalšie krídla zo série Arctica, vrátane pravého variantu prezentovaného modelu
- Oceľ
- Vrátane armatúr
- Odolné voči UV žiareniu
- Veľkosť dverí: 90
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 1020 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 120 mm |
| Výška produktu | 2080 mm |
| Zahrnuté | Kovanie |
| séria | Arktída |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 1 rok |
| Farba | Zlatý dub |
| Materiál | Oceľ pokrytá fóliou |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 46 kg |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Hrúbka dverí | 68 mm |
| Šírka dverí | 900 mm |
| Kód produktu | 5908272416824 |

1850 + recenzí








