DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- OK Doors Arctica 90 vonkajšie dvere, pravé, orech, s ťahadlom/kľučkou
OK Doors Arctica 90 vonkajšie dvere, pravé, orech, s ťahadlom/kľučkou
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
OK Doors Arctica 90 vonkajšie dvere, pravé, orech, s ťahadlom/kľučkou3-7 dní583,94 €474,75 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vonkajšie dvere OK Doors Arctica pravý orech s madlom/kľukou sú skvelou voľbou do domov a bytov. Vďaka nim ochránite svoj interiér pred votrelcami. Výrobok je vyrobený z ocele. Krycia vrstva je odolná voči UV žiareniu. Dyha imituje drevo. Sada dverí obsahuje zárubne a kovanie. O správnu funkciu dvierok sa starajú tri nastaviteľné pánty.
Vlastnosti a výhody
Vonkajšie dvere OK Doors Arctica pravý orech so západkou/kľučkou Vám umožnia ochrániť Váš dom pred nezvanými hosťami. Sú vyrobené z ocele a vyplnené penovým polystyrénom. Fólia pokrývajúca list je odolná voči ultrafialovému žiareniu. Drevo imitujúca dyha a zasklenie sú dôležitými estetickými hodnotami tohto modelu. Z vonkajšej strany sa dvere otvárajú kľúčom a kľučkou a zvnútra je inštalovaná štandardná kľučka. Výrobok je široký deväťdesiat centimetrov a hrubý šesť a osem desatín centimetra. OK Doors Arctica 90 pravé vonkajšie dvere, orech, s ťahom/kľukou fungujú správne vďaka trom nastaviteľným pántom. Produkt pochádza z kolekcie Arctica, v našej ponuke sú aj iné farebné varianty dverného krídla a ľavý model.
- Oceľ
- Vrátane armatúr
- Odolné voči UV žiareniu
- Veľkosť dverí: 90
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 1020 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 120 mm |
| Výška produktu | 2080 mm |
| Zahrnuté | Kovanie |
| séria | Arktída |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 1 rok |
| Farba | Orech |
| Materiál | Oceľ pokrytá fóliou |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 46 kg |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Hrúbka dverí | 68 mm |
| Šírka dverí | 900 mm |
| Kód produktu | 5908272416855 |

1850 + recenzí








