DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- OK Doors Arctica 90 vonkajšie dvere, pravé, zlatý dub
OK Doors Arctica 90 vonkajšie dvere, pravé, zlatý dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
OK Doors Arctica 90 vonkajšie dvere, pravé, zlatý dub3-7 dní514,50 €418,29 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
OK Doors Arctica pravé vonkajšie dvere, zlatý dub, skvele poslúžia v modernej budove. Vďaka nim sa do vášho domova nedostane žiadny votrelec. Výrobok je vyrobený z ocele. Dekoračná fólia, ktorá ho pokrýva, je odolná voči UV žiareniu. Krídlo dverí je vybavené tromi nastaviteľnými pántmi. Prezentovaná zostava pozostáva z dverí, zárubní a kovania.
Vlastnosti a výhody
OK Doors Arctica pravé vonkajšie dvere, zlatý dub, sú spôsob, ako ochrániť budovu pred votrelcami. Výrobok je vyrobený z ocele. Bol vyplnený penovým polystyrénom a pokrytý dekoračnou fóliou. Dyha je odolná voči ultrafialovému žiareniu. Vďaka tomu máte istotu, že vplyvom slnka nevybledne. Dodatočnou dekoráciou je zasklenie. Vďaka dizajnu krídla vyzerá skvele v budovách s modernou architektúrou. Dvere môžete namontovať na tri nastaviteľné pánty. Krídlo je široké deväťdesiat centimetrov a hrubé šesť a osem desatín palca. OK Doors Arctica 90 pravé vonkajšie dvere, zlatý dub, sa predávajú so zárubňami a kovaním. V našej ponuke nájdete aj ďalšie produkty zo série Arctica vrátane ľavostranného modelu a verzie s gripom.
- Oceľ
- Vrátane armatúr
- Odolný voči UV žiareniu
- Veľkosť dverí: 90
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 1020 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 120 mm |
| Výška produktu | 2080 mm |
| Zahrnuté | Kovanie |
| séria | Arktída |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 1 rok |
| Farba | Zlatý dub |
| Materiál | Oceľ pokrytá fóliou |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 46 kg |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Hrúbka dverí | 68 mm |
| Šírka dverí | 900 mm |
| Kód produktu | 5908272417463 |

1850 + recenzí








