DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- OK Doors Arctica 90 vonkajšie dvere, pravý orech
OK Doors Arctica 90 vonkajšie dvere, pravý orech
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
OK Doors Arctica 90 vonkajšie dvere, pravý orech3-7 dní532 €432,52 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vonkajšie dvere OK Doors Arctica pravý orech sa vďaka svojmu dizajnu dokonale hodia k moderným budovám. Vďaka nim ochránite svoj interiér pred votrelcami. Krídlo dverí je vyrobené z ocele a potiahnuté dekoratívnou fóliou odolnou voči UV žiareniu. Produkt je možné namontovať na tri nastaviteľné pánty. Pri kúpe týchto dverí dostanete aj zárubne a kovanie.
Vlastnosti a výhody
Vonkajšie dvere OK Doors Arctica pravý orech sú spôsob, ako ochrániť interiér vašej budovy pred neoprávnenými osobami. Výrobok s presklením, potiahnutý fóliou imitujúcou drevo, je moderným a estetickým riešením modernej stavby. Krídlo bolo vyrobené z ocele a vyplnené expandovaným polystyrénom. Dyha, ktorá ich pokrýva, je odolná voči ultrafialovým lúčom. Vďaka tomu máte istotu, že ho slnko nezničí. Výrobok je široký deväťdesiat centimetrov a hrubý šesť a osem desatín centimetra. Môžete ho namontovať na tri nastaviteľné pánty. Pri výbere vonkajších dverí OK Doors Arctica 90 pravý orech dostanete rámy a kovanie vrátane. Pripravili sme aj ďalšie produkty zo série Arctica, vrátane modelu s lištou a ľavostrannej verzie dverí.
- Oceľ
- Vrátane armatúr
- Odolný voči UV žiareniu
- Veľkosť dverí: 90
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 1020 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 120 mm |
| Výška produktu | 2080 mm |
| Zahrnuté | Kovanie |
| séria | Arktída |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 1 rok |
| Farba | Orech |
| Materiál | Oceľ pokrytá fóliou |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 46 kg |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Hrúbka dverí | 68 mm |
| Šírka dverí | 900 mm |
| Kód produktu | 5908272417487 |

1850 + recenzí








