DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- OK Dvere Herkules 2 RC3 80 vonkajšie dvere, pravé, antracit
OK Dvere Herkules 2 RC3 80 vonkajšie dvere, pravé, antracit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
OK Dvere Herkules 2 RC3 80 vonkajšie dvere, pravé, antracit3-7 dní639,50 €519,92 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
OK Doors Vonkajšie dvere Herkules 2 RC3, pravé, antracitové, sú produktom vysokej odolnosti a funkčnosti. Využijete ich v stavebníctve. Ide o dvere proti vlámaniu vybavené dvoma zámkami. Sú odolné voči UV žiareniu. Vyznačujú sa dobrým tesnením. Jednoduchá montáž je zabezpečená rámom dverí, ktorý je súčasťou súpravy. Dvere sú vyrobené z odolných materiálov.
Vlastnosti a výhody
OK Doors Herkules 2 RC3 80 pravé antracitové vonkajšie dvere sú veľmi praktickým výrobkom. Vďaka nim môžete chrániť budovu pred prístupom nežiaducich osôb. Ide o oceľové dvere proti vlámaniu. Výplň z penového polystyrénu zabezpečuje dobré utesnenie. Povrchová úprava PVC fóliou zase zaisťuje estetický vzhľad a antracitovú farbu. Samotné dvierka sú odolné aj voči UV žiareniu. OK Doors Herkules 2 RC3 vonkajšie dvere, pravé, antracit, otvárané dovnútra. Spolu s nimi dostanete aj dva hrady. Inštalácia tohto produktu je veľmi jednoduchá. Spolu s dverami zakúpite aj zárubňu. Môžete si vybrať aj mnoho ďalších modelov dverí zo sortimentu predajne Castorama.
- Ochrana proti vlámaniu
- Odolné voči UV žiareniu
- Dobré tesnenie
- Jednoduchá montáž
- Veľkosť dverí: 80
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 900 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 120 mm |
| Výška produktu | 2070 mm |
| Zahrnuté | Lištový zámok WINKHAUS s dvoma zámkami a 2 háčikmi |
| séria | Herkules |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Antracit |
| Farebná skupina | čierna |
| Materiál | Oceľ pokrytá fóliou |
| Glazované | Neglazované |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť produktu | 59 kg |
| Hrúbka dverí | 68 mm |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Kód produktu | 5908272481075 |

1850 + recenzí








