DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- OK Dvere Herkules 2 RC3 90 orech pravý orech exteriérové
OK Dvere Herkules 2 RC3 90 orech pravý orech exteriérové
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
OK Dvere Herkules 2 RC3 90 orech pravý orech exteriérové3-7 dní639,50 €519,92 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
OK Doors Herkules 2 RC3 orech pravý orech exteriérové sú určené pre použitie v stavebníctve. Ide o trvanlivý výrobok odolný voči UV žiareniu. Dverné krídlo proti vlámaniu zaručuje aj dobré tesnenie. Inštalácia dverí nie je náročná. Tento model je ponúkaný ako komplet so zárubňou, kovaním a tesnením.
Vlastnosti a výhody
OK Doors Herkules 2 RC3 90 orech pravý orech je možné použiť v stavebníctve. Vďaka nim môžete zabezpečiť vstup do budovy. Tento produkt sa vyznačuje vysokou triedou ochrany. Je vyrobený z ocele vyplnenej penovým polystyrénom. Dverné krídlo proti vlámaniu pôsobí aj esteticky vďaka hnedej povrchovej úprave z PVC fólie. Je odolný voči UV žiareniu. OK Dvere Herkules 2 RC3 pravý orech vonkajšie dvere sú dobre tesniace. Ich montáž nie je náročná. S dverami dostanete aj zárubňu, kovanie, tesnenie a dva odolné zámky. Hľadáte iný rozmer alebo farbu vonkajších dverí? Predajne Castorama ponúkajú široký výber dostupných modelov dverných krídel.
- Ochrana proti vlámaniu
- Odolné voči UV žiareniu
- Dobré tesnenie
- Jednoduchá montáž
- Veľkosť dverí: 90
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 1000 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 120 mm |
| Výška produktu | 2070 mm |
| Zahrnuté | Lištový zámok WINKHAUS s dvoma zámkami a 2 háčikmi |
| séria | Herkules |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Orech |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Materiál | Oceľ pokrytá fóliou |
| Glazované | Neglazované |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť produktu | 61 kg |
| Hrúbka dverí | 68 mm |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Kód produktu | 5908272481136 |

1850 + recenzí








