DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- OK Dvere Herkules 2 RC3 90 vonkajšie dvere ľavé, antracit
OK Dvere Herkules 2 RC3 90 vonkajšie dvere ľavé, antracit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
OK Dvere Herkules 2 RC3 90 vonkajšie dvere ľavé, antracit3-7 dní639,50 €519,92 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
OK Doors Herkules 2 RC3 vonkajšie dvere, ľavé, antracitové, použiteľné v stavebníctve. Ide o odolné dvere proti vlámaniu vybavené dvoma zámkami. Spolu s nimi dostanete zárubňu. Tento model je odolný voči UV žiareniu. Sú dobre utesnené a ľahko sa inštalujú. Dvere poskytujú bezpečnosť na treťom stupni ochrany.
Vlastnosti a výhody
OK Dvere Herkules 2 RC3 90 ľavé antracitové vonkajšie dvere sú výrobkom používaným v stavebníctve. Vďaka nej si zabezpečíte vstup do budovy. Dvere proti vlámaniu sú vyrobené z ocele. Materiál zaisťuje vysokú odolnosť a pevnosť. Povrchová úprava PVC fóliou v antracitovej farbe je odolná voči UV žiareniu. Krídlo bolo vyplnené expandovaným polystyrénom. OK Doors Herkules 2 RC3 ľavé vonkajšie dvere, antracit, ponúkame so zárubňou a sadou dvoch zámkov. Výrobok bol dobre uzavretý. Montáž dverného krídla nie je náročná a nezaberie veľa času. Tento výrobok sa vyznačuje treťou triedou ochrany. Zo sortimentu predajne Castorama si môžete vybrať aj mnoho ďalších modelov dverných krídel.
- Ochrana proti vlámaniu
- Odolné voči UV žiareniu
- Dobré tesnenie
- Jednoduchá montáž
- Veľkosť dverí: 90
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 1000 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 120 mm |
| Výška produktu | 2070 mm |
| Zahrnuté | Lištový zámok WINKHAUS s dvoma zámkami a 2 háčikmi |
| séria | Herkules |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Antracit |
| Farebná skupina | čierna |
| Materiál | Oceľ pokrytá fóliou |
| Glazované | Neglazované |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť produktu | 61 kg |
| Hrúbka dverí | 68 mm |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Kód produktu | 5908272481099 |

1850 + recenzí








