DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- OK Dvere Herkules 2 RC3 90 vonkajšie dvere ľavé, orech
OK Dvere Herkules 2 RC3 90 vonkajšie dvere ľavé, orech
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
OK Dvere Herkules 2 RC3 90 vonkajšie dvere ľavé, orech3-7 dní639,50 €519,92 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
OK Doors Herkules 2 RC3 orech ľavé vonkajšie dvere je možné použiť v stavebníctve. Bezpečnosť objektu zabezpečia dvere proti vlámaniu. Výrobok je odolný voči UV žiareniu. Zaručuje tiež dobré tesnenie. Inštalácia krídla nie je náročná. Sada obsahuje aj zárubňu, kovanie a tesnenie.
Vlastnosti a výhody
OK Dvere Herkules 2 RC3 90 orech ľavé vonkajšie dvere je možné použiť v stavebníctve. Tento model dverí je ideálny na zabezpečenie vstupu do objektu. Dvere proti vlámaniu sú vyrobené z odolnej ocele vyplnenej penovým polystyrénom. Esteticky sú ukončené hnedou PVC fóliou. Je odolný voči UV žiareniu. OK Dvere Herkules 2 RC3 orech ľavé vonkajšie dvere dobre tesnia. Ich inštalácia nie je náročná a nezaberie veľa času. Spolu s dverami dostanete všetky prvky potrebné na ich montáž, teda rám, kovanie a tesnenie. Krídlo je vybavené dvoma zámkami. V predajniach Castorama nájdete modely v iných veľkostiach, farbách a s inými vlastnosťami.
- Ochrana proti vlámaniu
- Odolné voči UV žiareniu
- Dobré tesnenie
- Jednoduchá montáž
- Veľkosť dverí: 90
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 1000 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 120 mm |
| Výška produktu | 2070 mm |
| Zahrnuté | Lištový zámok WINKHAUS s dvoma zámkami a 2 háčikmi |
| séria | Herkules |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Orech |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Materiál | Oceľ pokrytá fóliou |
| Glazované | Neglazované |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť produktu | 61 kg |
| Hrúbka dverí | 68 mm |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Kód produktu | 5908272481129 |

1850 + recenzí








