DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- OK Dvere Herkules 2 RC3 90 vonkajšie dvere, pravé, antracit
OK Dvere Herkules 2 RC3 90 vonkajšie dvere, pravé, antracit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
OK Dvere Herkules 2 RC3 90 vonkajšie dvere, pravé, antracit3-7 dní639,50 €519,92 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
OK Doors Vonkajšie dvere Herkules 2 RC3, pravé, antracitové, sú produktom s jednoduchou montážou. Spolu s dverami dostanete zárubňu a sadu dvoch zámkov. Tento model sa vyznačuje dobrým tesnením. Je odolný voči UV žiareniu. Dvere sú vyrobené z odolných materiálov. Ide o vysokopevnostné dvere proti vlámaniu.
Vlastnosti a výhody
OK Doors Herkules 2 RC3 90 pravé antracitové vonkajšie dvere sú určené na použitie v stavebníctve. Vďaka tomuto produktu môžete zabezpečiť vstup do budovy. Tento model je vyrobený z ocele vyplnenej expandovaným polystyrénom. Dvere proti vlámaniu poskytujú úroveň ochrany tretej triedy. OK Doors Herkules 2 RC3 pravé vonkajšie dvere, antracit, sú povrchovo upravené antracitovou PVC fóliou. Je odolný voči UV žiareniu. Vďaka tomu dverné krídlo nestratí svoju pôvodnú farbu. K tomuto modelu dostanete aj zárubňu a sadu dvoch zámkov. Dvere sa ľahko inštalujú. Boli tiež dobre utesnené. Ďalšie modely vonkajších dverných krídel nájdete v ponuke predajní Castorama.
- Ochrana proti vlámaniu
- Odolné voči UV žiareniu
- Dobré tesnenie
- Jednoduchá montáž
- Veľkosť dverí: 90
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 1000 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 120 mm |
| Výška produktu | 2070 mm |
| Zahrnuté | Lištový zámok WINKHAUS s dvoma zámkami a 2 háčikmi |
| séria | Herkules |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Antracit |
| Farebná skupina | čierna |
| Materiál | Oceľ pokrytá fóliou |
| Glazované | Neglazované |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť produktu | 61 kg |
| Hrúbka dverí | 68 mm |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Kód produktu | 5908272481068 |

1850 + recenzí








