DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- OK Dvere Temida Black P55 80 vonkajšie dvere ľavé, antracit
OK Dvere Temida Black P55 80 vonkajšie dvere ľavé, antracit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
OK Dvere Temida Black P55 80 vonkajšie dvere ľavé, antracit3-7 dní417,28 €339,25 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
OK Dvere Temida Black P55 ľavé antracitové vonkajšie dvere sú vhodné na montáž do bytov, domov a nebytových priestorov. Boli vyrobené z plechu. Sú vyplnené penovým polystyrénom a zvonku chránené fóliou odolnou voči UV žiareniu. Sada obsahuje všetko potrebné k montáži
Vlastnosti a výhody
Hľadáte dobré zabezpečenie svojho bytu, domu alebo obchodných priestorov? Chcete, aby dvere, ktoré si vyberiete, boli odolné a estetické? OK Dvere Temida Black P55 80 ľavé antracitové vonkajšie dvere budú skvelým riešením. Výrobok je vyrobený z dvoch vrstiev plechu s penovým polystyrénom medzi nimi. Vonkajší povrch dverného krídla je chránený dekoratívnou fóliou odolnou ultrafialovým lúčom. OK Doors Temida Black P55 vonkajšie dvere, ľavé, antracitové, majú tri nastaviteľné pánty. Sada s dverami obsahuje všetko kovania potrebné na ich montáž. Pri výbere počítajte s tým, že ide o ľavé dverné krídlo – to je dôležitá informácia, pokiaľ ide o stranu otvárania dverí. Pozrite si aj ďalšie modely dostupné v rade
- Oceľ
- Vrátane armatúr
- Odolné voči UV žiareniu
- Veľkosť dverí: 80
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 1000 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 100 mm |
| Výška produktu | 2100 mm |
| Zahrnuté | Kovanie |
| séria | Themis Black |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 1 rok |
| Farba | Antracit |
| Materiál | Oceľ pokrytá fóliou |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 37 kg |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Hrúbka dverí | 55 mm |
| Kód produktu | 5908272403053 |

1850 + recenzí









