DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- OK Dvere Temida Black P55 80 vonkajšie dvere ľavé, zlatý dub
OK Dvere Temida Black P55 80 vonkajšie dvere ľavé, zlatý dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
OK Dvere Temida Black P55 80 vonkajšie dvere ľavé, zlatý dub3-7 dní417,28 €339,25 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vonkajšie dvere OK Doors Temida Black P55, ľavé, zlatý dub, Vám pomôžu zabezpečiť vchod do Vášho domu, bytu alebo kancelárie. Sú vyrobené z odolného oceľového plechu potiahnutého dekoratívnou fóliou, ktorá chráni pred ultrafialovým žiarením. Vo vnútri je penový polystyrén, ktorý zabezpečuje zvukovú izoláciu. Sada obsahuje všetky potrebné armatúry
Vlastnosti a výhody
Hľadáte odolné a estetické vchodové dvere? Vyberte si OK Dvere Temida Black P55 80 ľavé vonkajšie dvere, zlatý dub, ktoré je možné namontovať do kancelárie, bytu alebo domu. Produkt je dostupný vo farbe zlatý dub s ozdobnými doplnkami. Použitím dekoratívnej fólie odolnej voči UV žiareniu máte istotu, že dvierka zostanú po celú dobu používania v rovnakej farbe. OK Dvere Temida Black P55 ľavé vonkajšie dvere, zlatý dub, sú vyrobené z odolného oceľového plechu odolného proti mechanickému poškodeniu. Vo vnútri obsahujú penový polystyrén, ktorý zabezpečuje zvukovú a tepelnú izoláciu. Dvere vám tak zabezpečia pocit súkromia a pokoja. Pozrite si aj ďalšie produkty z tejto kategórie dostupné v sortimente
- Oceľ
- Vrátane armatúr
- Odolný voči UV žiareniu
- Veľkosť dverí: 80
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 900 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 100 mm |
| Výška produktu | 2070 mm |
| R-hodnota (tepelný odpor) | 1,9 m² K/W |
| Zahrnuté | Kovanie |
| séria | Themis Black |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 1 rok |
| Farba | Zlatý dub |
| Materiál | Oceľ pokrytá fóliou |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 35 kg |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Hrúbka dverí | 55 mm |
| Kód produktu | 5908272402995 |

1850 + recenzí









