DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- OK Dvere Temida Black P55 80 vonkajšie dvere, pravé, antracit
OK Dvere Temida Black P55 80 vonkajšie dvere, pravé, antracit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
OK Dvere Temida Black P55 80 vonkajšie dvere, pravé, antracit3-7 dní417,28 €339,25 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
OK Doors Temida Black P55 pravé vonkajšie dvere, antracit, sa vyznačujú odolnosťou a nevšedným vzhľadom. Tmavé, jednoduché a odolné dvere dobre poslúžia v bytoch aj rodinných domoch. Sú vyrobené z odolného plechu potiahnutého dekoračnou fóliou. Dvere sú ľahké a zároveň odolné voči poškodeniu
Vlastnosti a výhody
Hľadáte odolné a zároveň módne vyzerajúce vchodové dvere? Záleží vám na odolnosti voči poškodeniu a meniacim sa poveternostným podmienkam? OK Doors Temida Black P55 80 vonkajšie dvere, pravé, antracitové, sú pre vás dokonalým riešením! Sú vyrobené z plechu potiahnutého dekoračnou fóliou. To ovplyvňuje nielen skvelý vzhľad dverí, ale aj ich odolnosť voči UV žiareniu a meniacim sa poveternostným podmienkam. OK Dvere Temida Black P55 pravé vonkajšie dvere, antracit, sú vybavené tromi nastaviteľnými pántmi. Sada obsahuje aj armatúry. Módna tmavá farba bude zaujímavým doplnkom moderných jednoduchých architektonických foriem. Pozrite si aj ďalšie vchodové dvere z našej ponuky!
- Oceľ
- Vrátane armatúr
- Odolné voči UV žiareniu
- Veľkosť dverí: 80
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 900 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 100 mm |
| Výška produktu | 2070 mm |
| R-hodnota (tepelný odpor) | 1,9 m² K/W |
| Zahrnuté | Kovanie |
| séria | Themis Black |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 1 rok |
| Farba | Antracit |
| Materiál | Oceľ pokrytá fóliou |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 35 kg |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Hrúbka dverí | 55 mm |
| Kód produktu | 5908272403060 |

1850 + recenzí









