DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- OK Dvere Temida Black P55 80 vonkajšie dvere pravé, biele
OK Dvere Temida Black P55 80 vonkajšie dvere pravé, biele
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
OK Dvere Temida Black P55 80 vonkajšie dvere pravé, biele3-7 dní417,28 €339,25 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Moderné a bezpečné OK Doors Temida Black P55 pravé biele vonkajšie dvere sú osvedčenou voľbou. Sú vyrobené z plechu potiahnutého dekoračnou fóliou - takže sú odolné a zároveň vyzerajú módne. Sú odolné voči UV žiareniu. Sada obsahuje zodpovedajúce kovanie a tri nastaviteľné pánty
Vlastnosti a výhody
Ak si ceníte kombináciu odolnosti a modernosti, OK Doors Temida Black P55 80 pravé biele vonkajšie dvere budú pre vás výbornou voľbou. Výrobok je odolný voči UV žiareniu vďaka použitiu dekoračnej fólie. Bol aplikovaný na plech, čo znamená, že dvere sú odolné voči mechanickému poškodeniu. Zaisťujú bezpečnosť a dávajú vám istotu, že ochránia vaše veci. OK Dvere Temida Black P55 pravé biele vonkajšie dvere sú vybavené tromi nastaviteľnými pántmi. Sada obsahuje aj armatúry. Vďaka svojmu jednoduchému tvaru a jasným farbám sa hodia do budov v modernom štýle. Pred kúpou si skontrolujte ostatné vonkajšie dvere dostupné v našej ponuke
- Oceľ
- Vrátane armatúr
- Odolný voči UV žiareniu
- Veľkosť dverí: 80
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 900 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 100 mm |
| Výška produktu | 2070 mm |
| Zahrnuté | Kovanie |
| séria | Themis Black |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 1 rok |
| Farba | biely |
| Materiál | Oceľ pokrytá fóliou |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 35 kg |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Hrúbka dverí | 55 mm |
| Kód produktu | 5908272407686 |

1850 + recenzí








