DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- OK Dvere Temida Black P55 80 vonkajšie dvere pravé, orech tmavý
OK Dvere Temida Black P55 80 vonkajšie dvere pravé, orech tmavý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
OK Dvere Temida Black P55 80 vonkajšie dvere pravé, orech tmavý3-7 dní417,28 €339,25 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
OK Doors Temida Black P55 pravé vonkajšie dvere, orech tmavý, sa vyznačujú vysokou životnosťou. Majú moderný vzhľad, takže dobre poslúžia v klasicky alebo moderne zariadených domoch či bytoch. Sú vyrobené z plechu potiahnutého dekoračnou fóliou. Sada obsahuje kovanie a tri nastaviteľné pánty
Vlastnosti a výhody
Hľadáte jednoduché, elegantne vyzerajúce vonkajšie dvere? Mohlo by vás zaujímať OK Dvere Temida Black P55 80 pravé vonkajšie dvere, orech tmavý. Nielenže skvele vyzerajú, ale sú aj odolné. Boli vyrobené z plechu, ktorý bol následne pokrytý ozdobnou fóliou. Povrch je odolný voči škodlivým vplyvom UV žiarenia a poveternostným faktorom. Bezpečnosť zaistia tri pánty zahrnuté v súprave, ktoré sú nastaviteľné. To tiež ovplyvňuje pohodlie pri inštalácii produktu. OK Doors Temida Black P55 pravé vonkajšie dvere, tmavý orech, sa hodia do moderných aj klasicky dokončených domov či bytov. Pozrite si ďalšie vonkajšie dvere dostupné v našej ponuke!
- Oceľ
- Vrátane armatúr
- Odolný voči UV žiareniu
- Veľkosť dverí: 80
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 900 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 100 mm |
| Výška produktu | 2070 mm |
| R-hodnota (tepelný odpor) | 1,9 m² K/W |
| Zahrnuté | Kovanie |
| séria | Themis Black |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 1 rok |
| Farba | Orech |
| Materiál | Oceľ pokrytá fóliou |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 35 kg |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Hrúbka dverí | 55 mm |
| Kód produktu | 5908272403039 |

1850 + recenzí









